Selecteer het land van levering

Verkoop beëindigd

Orange PPC212-COB WH Gitaarluidspreker

4,80

Productcode: . 310063 (D-PPC-212-OB-WH)

Verkoop beëindigd

Orange PPC212-COB WH Gitaarluidspreker

4,80

Productcode: . 310063 (D-PPC-212-OB-WH)

Verkoop beëindigd
Dit product wordt niet meer geproduceerd of is niet opgenomen in het actuele aanbod. Wij raden aan om een alternatief product te kiezen.
Gitaarluidspreker Orange PPC212-COB WH Gitaarluidspreker

Orange PPC212-COB WH Gitaarluidspreker

Alternatief kiezen (4)
Gitaarluidsprekerkast met open achterkant. Het ontwerp van de PPC212OB is uitgerust met een paar Celestion Vintage 30-luidsprekers en accentueert de hoge frequenties terwijl de basweergave wordt verzacht. Door het gedeelde achterpaneel is de weergave minder directioneel, waardoor een luchtig, ruimtelijk en driedimensionaal geluid ontstaat. De...

Orange PPC212-COB WH Gitaarluidspreker

Dit is een automatische vertaling door software:

Gitaarluidsprekerkast met open achterkant. Het ontwerp van de PPC212OB is uitgerust met een paar Celestion Vintage 30-luidsprekers en accentueert de hoge frequenties terwijl de basweergave wordt verzacht. Door het gedeelde achterpaneel is de weergave minder directioneel, waardoor een luchtig, ruimtelijk en driedimensionaal geluid ontstaat. De toegevoegde aanwezigheid en klank maken de PPC212OB vooral geschikt voor schonere stijlen, of voor spelers die een meer vintage combo-achtige klank uit hun versterkerkop willen. De PPC212OB is voorzien van een 18 mm berkenmultiplex schaal met onze kenmerkende skidrunners die aan de basis zijn bevestigd om de kast akoestisch aan het podium te koppelen.

Dit is een automatische vertaling door software:

  • Rechte voorkant, open achterkant.
  • Luidsprekers: 2 x 12", Celestion Vintage 30.
  • Ingangen: 2 x 6,3 mm jackplug.
  • Impedantie: 16 Ohm.
  • Vermogen: 120 W.
  • Constructie: 18 mm berkenmultiplex.
  • Afmetingen: 66 x 52 x 30 cm.
  • Gewicht: 23,65 kg

Geschiktheid

Type

Recht

Type weergave

Celestion Vintage 30

Functies

Luidsprekers

2x 12 "

Eigenschappen

Impedantie

16 Ohm

Kracht

120 W

Vermogen (Watt)

120

Kleur volgens fabrikant

White

Verpakking

Aangeboden configuratie

Standaard aanbod

Land

Land van herkomst

China

4,80 / 5

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 5

5 5
4 0
3 0
2 0
1 0

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

K

Klant

de Vlag

Duitsland

08/07/2025

Beoordeelde variant

Rundum zufrieden mit dem 2x12 Openback, der einen schönen offenen, räumlichen Klang liefert, aber auch nach EQ mehr Bässe mit seinen Celestion Vintage 30 liefern kann. Die Lautsprecher sind bei meiner Version übrigens die letzten aus MIC-Produktion, hier die gute Version, die Celestion bereits verbessert hat und kein Vergleich zu den vorher produzierten sind. Die Lautsprecher klingen wirklich gut, auch ohne eingespielt zu sein. Die Verarbeitung der Box ist auch hervorragend, es gibt handwerklich nichts offensichtlich zu bemängeln. Die Haltegriffe sind aus Metall und sehr gut zum Transport geeignet (man kann sie auch gerade noch mit einem Arm tragen). Rückseitig sind zwei Anschlüsse vorhanden, ein Eingang und einer als Daisy-Chain. Bei Orange muss man wissen, dass keine Gummifüße angebracht sind, es sind zwei eingefärbte Kiefernleisten "für die Klangübertragung" auf den Boden.

Helemaal tevreden met de 2x12 Openback, die een mooi open, ruimtelijk geluid levert, maar ook meer bas kan leveren met zijn Celestion Vintage 30 na EQ. Overigens zijn de speakers in mijn versie de laatste uit de MIC productie, hier staat de goede versie, die Celestion al verbeterd heeft en niet te vergelijken zijn met de eerder geproduceerde. De luidsprekers klinken erg goed, zelfs zonder ingespeeld te zijn. De afwerking van de luidspreker is ook uitstekend, er valt niets op aan te merken. De handgrepen zijn gemaakt van metaal en zijn zeer geschikt voor transport (je kunt ze bijna met één arm dragen). Er zijn twee aansluitingen aan de achterkant, één ingang en één als daisy chain. Het is belangrijk om op te merken dat er geen rubberen voetjes op de Orange zitten, er zijn twee gekleurde grenen strips "voor geluidsoverdracht" naar de vloer.

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
O

Oleksandr K.

de Vlag

Duitsland

11/12/2024

Beoordeelde variant

H

Hrvoje M.

hr Vlag

Kroatië

18/01/2018

Beoordeelde variant

J

Josef M.

cz Vlag

Tsjechië

11/11/2015

K

Klant

sk Vlag

Slowakije

24/07/2015

Beoordeelde variant

Výborný box. Menší a ľahší ako jeho uzavretý kolega. Naprostá spokojnosť, orange je orange :) s Marshallom si rozumie :)

Uitstekend boksen. Kleiner en lichter dan zijn gesloten tegenhanger. Totale tevredenheid, oranje is oranje :) hij kan goed overweg met Marshall :)

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.

Documenten

Informatie over de fabrikant
Fabrikant:
Orange
108 Ripon Way, WD6 2JA, Borehamwood (Hertfordshire), Verenigd Koninkrijk
Verantwoordelijke persoon:
Authorised Rep Compliance Ltd
Ground Floor, 71 Lower Baggot Street, D02 P593, Dublin, Ierland
Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.