Pro Mark PW5BW Classic Attack 5B Shira Kashi Drumstokken
Merk: Pro Mark
Productcode: . 380367 (PW5BW)
Pro Mark PW5BW Classic Attack 5B Shira Kashi Drumstokken
Merk: Pro Mark
Productcode: . 380367 (PW5BW)
- Type: 5B
- Materiaal: Oak
- Vorm: Ovaal
- Lengte (cm): 40,6
- Diameter (mm): 15
Pro Mark PW5BW Classic Attack 5B Shira Kashi Drumstokken
Dit is een automatische vertaling door software:
De Promark Shira Kashi Classic 5B drumstok combineert dicht hout met een stevig gevoel, wat zorgt voor meer articulatie, gewicht en duurzaamheid. De Classic 5B heeft een ovale punt voor een heldere, heldere cimbaalklank en is ontworpen voor de zwaar slaande rock-, pop- of punkspeler. Deze drumstok is de perfecte keuze als je het 5A-model te klein vindt, of het 2B-model te groot.
Type: 5B
Dikker en zwaarder dan 5A, geschikt voor luider spelen. Biedt meer volume en duurzaamheid.
Materiaal: Oak
Eikenhouten stokken zijn zeer duurzaam en zwaar, bieden een sterke aanslag en gaan langer mee. Ze zijn ideaal voor drummers die hard spelen en robuuste apparatuur nodig hebben.
Vorm: Ovaal
Ovale tips zorgen voor een rijke, warme en ronde klank met soepele cimbaaltonen. Hun grotere oppervlak zorgt voor meer contact, wat de klankdiepte en respons verbetert.
Kop: Hout
Houten tips zijn het meest gangbaar en bieden een helder, gearticuleerd geluid met een sterke attack. De houtsoort en de vorm van de tip beïnvloeden de toon, waardoor ze veelzijdig zijn voor vele stijlen.
Documenten
Informatie over de fabrikant
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.