Montarbo SPOT1500
Montarbo SPOT1500
Dit is een automatische vertaling door software:
Actieve tweewegluidspreker. SPOT1500 vertegenwoordigt de ''lichte'' versie van de SPOT 2500T: er is geen baskast met bijbehorende versterker. Het is een compact systeem met hoge richtbaarheid en lange afstand, gekenmerkt door extreem hoge verstaanbaarheid, zelfs op lange afstanden, waardoor het de perfecte keuze is voor live-toepassingen. Het beschikt over een op maat ontworpen 1 x 15'' neodyumium magneetwoofer, het vermogen van 1500 W EIAJ (LF 1000 W; HF 500 W), frequentierespons 45 Hz - 20 kHz en maximale SPL 135 dB. Vooraf ingestelde afstandsbediening en aanpassing via het eigen softwareprogramma RAConLS en de optionele LD2.4 USB-interface. Afmetingen: 44 x 78 x 49 cm. Gewicht: 35 kg.
Kracht
Diameter (inch/inch)
15
Gemiddelde
15"