Turbosound TS-12W350/8W Basluidspreker / Subwoofer
1/5
Productcode: . 992928
Als nieuw
Deal
1/5
Productcode: . 992928
- 9 %
Als nieuw
Op voorraad: 1 st.
Basluidspreker / Subwoofer Turbosound TS-12W350/8W Basluidspreker / Subwoofer (Als nieuw)
- 9 %
Krachtige PA-luidsprekersystemen vereisen Turbosound-drivers, die zijn ontworpen om de beste audioprestaties naar voren te brengen, ongeacht het genre of de toepassing. De 12” TS-12W350/8W laagfrequente driver zorgt voor strakke en krachtige basprestaties en kan een piekvermogen van maximaal 1.400 Watt (350 Watt RMS) aan, met een...
  • Type: PA
  • Impedantie: 8 Ohm
  • Frequentiebereik: 61 Hz - 3 kHz
  • Gemiddelde: 12"
Dit is een automatische vertaling door software:
Krachtige PA-luidsprekersystemen vereisen Turbosound-drivers, die zijn ontworpen om de beste audioprestaties naar voren te brengen, ongeacht het genre of de toepassing. De 12” TS-12W350/8W laagfrequente driver zorgt voor strakke en krachtige basprestaties en kan een piekvermogen van maximaal 1.400 Watt (350 Watt RMS) aan, met een frequentiebereik dat zich uitstrekt van 51 Hz tot 3 kHz. Het gegoten aluminium frame is extreem stijf en licht in gewicht, waardoor het ideaal is voor gebruik als vervangende driver – of voor gebruik in op maat gemaakte meerweg PA-behuizingen.
Geschiktheid
Type
PA
Eigenschappen
Basluidspreker
12"
Impedantie
8 Ohm
Frequentiebereik
61 Hz - 3 kHz
Akoestiek
RMS-vermogen
350 W
Maximaal geluidsdrukniveau (SPL)
95 dB
Afmetingen en gewicht
Diameter (inch/inch)
12
Gemiddelde
12"