Selecteer het land van levering

Yamaha CG192C 4/4 Natural Klassieke gitaar

4,80

Productcode: . 213324 (CG192C)

Yamaha CG192C 4/4 Natural Klassieke gitaar

4,80

Productcode: . 213324 (CG192C)

€ 705
Alleen op bestelling
De levertijd wordt gespecificeerd na bestelling bij de leverancier.
Op basis van je bestelling gaan we proberen het artikel op voorraad te hebben en zullen we contact met je opnemen met een geschatte leverdatum. Als je niet wilt wachten, bekijk dan eventueel alternatieve producten (2).
Klassieke gitaar Yamaha CG192C 4/4 Natural Klassieke gitaar

Yamaha CG192C 4/4 Natural Klassieke gitaar

€ 705
Klassieke gitaar op ware grootte uit de CG-serie die de hoogste tevredenheid biedt op het gebied van geluidskwaliteit en uiterlijk. Het is gebouwd met kracht en ontwerp die zowel beginners als doorgewinterde spelers kunnen waarderen, en produceert een zacht geluid dat ideaal is voor vingertokkelen of intieme akkoordprogressies, dankzij de nylon...
  • Maat: 4/4
  • Hals: Mahonie
  • Toets: Eben
  • Brug/Tremolo: Palissander

Yamaha CG192C 4/4 Natural Klassieke gitaar

Dit is een automatische vertaling door software:

Klassieke gitaar op ware grootte uit de CG-serie die de hoogste tevredenheid biedt op het gebied van geluidskwaliteit en uiterlijk. Het is gebouwd met kracht en ontwerp die zowel beginners als doorgewinterde spelers kunnen waarderen, en produceert een zacht geluid dat ideaal is voor vingertokkelen of intieme akkoordprogressies, dankzij de nylon snaren en superieure houtsoorten. Het instrument is voorzien van een massief Amerikaans cederhouten bovenblad, dat een heldere, gebalanceerde klank produceert met een zachte stem. De achterkant en zijkanten van palissanderhout zorgen voor een gedurfd geluid en een dikke projectie met veel reactievermogen. De hals is van mahoniehout en voorzien van een ebbenhouten toets. Schaallengte is 650 mm, topkambreedte is 52 mm en bodydiepte is 94-100 mm. Andere kenmerken zijn onder meer een palissanderhouten brug, witte parelmoeren stemmechanieken en gouden hardware. Natuurlijk kleurontwerp met glanzende afwerking.

Vaardigheidsniveau

Vaardigheidsniveau

  • Gevorderd
  • Expert
Hals

Hals: Mahonie

De gitaar heeft een mahoniehouten hals voor uitstekende sterkte en stabiliteit. Mahonie staat bekend om zijn geweldige resonantie, wat bijdraagt aan een warme, rijke toon met een onderscheidend middenbereik.

Toets: Eben

Ebbenhout is een zeer hard en dicht hout met een glad oppervlak en een rijke, donkere kleur. Het biedt een heldere, gearticuleerde toon met uitstekende respons. De ebbenhouten toets is populair vanwege zijn duurzaamheid, snelheid en luxueuze uiterlijk, terwijl het uitstekende bespeelbaarheid en nauwkeurige toon biedt.

Geschiktheid

Vaardigheidsniveau

Gevorderd, Expert

Maat

Maat

4/4

Functies

Aantal snaren

6

Eigenschappen

Voorkeur hand

Rechterhand

Kleur

Natural

Aantal frets

19

Brug/Tremolo

Palissander

Uitsparing (cutaway)

Nee

Kleur volgens fabrikant

Natural

Materiaal

Hals

Mahonie

Toets

Eben

Verpakking

Aangeboden configuratie

Standaard aanbod

Afmetingen en gewicht

Mensuur (mm)

650

Nulfret breedte (mm)

52

Land

Land van herkomst

China

4,80 / 5

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 7

5 7
4 0
3 0
2 0
1 0

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

K

Kateryna M.

pl Vlag

Polen

24/02/2025

Супер инструмент. Звучание божественное. Играю и наслаждаюсь.

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
P

Petr M.

cz Vlag

Tsjechië

24/10/2022

Super

Koel

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
K

Klant

sk Vlag

Slowakije

24/04/2020

S odstupom času pridávam dodatok - je vhodné malé zníženie strún na nultom pražci, objavíte tiež nastaviteľnú výztuž krku, skrutka je ukrytá pod pražcom. Na hrane sa mi tiež niekoľko týždňov objavovali záhadné kvapôčky, bolo to lepidlo, ktoré zrejme vyliezalo cez mikrošpáry, po čase to zmizlo. Originál struny príliš nevydržali aj keď zneli skvele, trocha som experimentoval a nakoniec som ostal na Augustine Classic Medium resp. High Tension a zatiaľ maxmálna spokojnosť

Met het verstrijken van de tijd voeg ik een toevoeging toe - een kleine inkorting van de snaren bij de nul-fret is passend, je ontdekt ook een verstelbare nekversterking, de schroef zit verborgen onder de fret. Ik had ook een paar weken lang mysterieuze druppeltjes op de rand, het was lijm die door de microscheurtjes leek te sijpelen, na een tijdje verdween het. De originele snaren gingen niet zo lang mee, ook al klonken ze geweldig, ik experimenteerde een beetje en bleef uiteindelijk bij Augustine Classic Medium of. Hoge spanning en maximale tevredenheid tot nu toe

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
K

Klant

sk Vlag

Slowakije

24/12/2019

Túto voľbu fakt nelutujem, nástroj, ktorý sa vyrovná i niekoľkonásobne drahším gitarám, Yamahu treba pochváliť, ak to myslíte s klasickou gitarou vážne odporúčam, za túto cenu tvrdím, že ťažko zohnať niečo lepšie. Zvukovo vyrovnaná po celom hmatníku, zvuk má hĺbku, sustain, nástroj dobre reaguje, vibrácie idú až do krku, céder má výraznejšie hĺbky a stredy, presne ako to má byť. Originál struny zrejme Savarez majú trochu kovovejšie basy, to je vec kde sa dá ešte dosť experimentovať. Hmatníku nie je čo vytknúť, oceňujem dostatočne široké okraje pod i nad, takže nehrozí sklznutie 1. resp. 6. struny cez okraj pražca, ladenie excelentné, dohmat adekvátny, krk nemá lesklé lakovanie, zatiaľ nechýba, možno by stačilo jedna, dve vrstvy vodného parketového laku, ale bol by to mierny risk, že gitara stratí zo zvuku.

Ik heb echt geen spijt van deze keuze, een instrument dat gelijk staat aan meerdere malen duurdere gitaren, Yamaha moet geprezen worden, als je het met een klassieke gitaar meent, dan raad ik hem serieus aan, voor deze prijs zeg ik dat het moeilijk is om iets beters krijgen. Klank gebalanceerd over de hele toets, de klank heeft diepte, duurzaamheid, het instrument reageert goed, de trillingen gaan helemaal door tot aan de hals, het cederhout heeft meer uitgesproken dieptes en middentonen, precies zoals het hoort. De originele Savarez-snaren hebben waarschijnlijk een iets meer metaalachtige bas, dat is iets waar je nog veel mee kunt experimenteren. Er valt niets te klagen over de toets, ik waardeer de voldoende brede randen onder en boven, zodat er geen risico bestaat op uitglijden van de 1e of 6e snaren over de rand van de fret, prima stemming, voldoende houvast, de hals is niet voorzien van een glanzende lak, deze ontbreekt nog niet, misschien zijn één of twee lagen parketlak op waterbasis voldoende, maar het zou een klein risico dat de gitaar zijn geluid verliest.

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
K

Klant

ro Vlag

Roemenië

18/12/2017

Un produs de exceptie, la un pret foarte bun.

Een uitzonderlijk product, tegen een zeer goede prijs.

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.

Documenten

Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.