Janome Jubilee 60507 Naaimachine
Merk: Janome
Productcode: . 1191440 (JANOME-JUBILEE-60507)
Janome Jubilee 60507 Naaimachine
Merk: Janome
Productcode: . 1191440 (JANOME-JUBILEE-60507)
Janome Jubilee 60507 Naaimachine
Janome Jubilee 60507 Naaimachine
Dit is een automatische vertaling door software:
Naaimachine. De robuuste Janome 60507 mechanische naaimachine is geschikt voor het naaien van dikkere stoffen en denim, maar ook voor elastische en delicate materialen. Hij biedt 21 programma's en knoopsgaten naaien in 4 stappen. De 60507 is een populaire naaimachine met mechanische bediening. De machine is niet alleen van hoge kwaliteit dankzij de interne metalen constructie, maar ook uitstekend dankzij de unieke roterende grijpertechnologie, die gemakkelijk toegang biedt bij het verwisselen van de onderdraad. Een krachtige motor, uitstekende spoelopwinding en een stille werking zijn slechts enkele van de kenmerken die u van Janome-machines mag verwachten.
Handmatige aanpassing van de persvoetdruk
Handmatige aanpassing van de persvoetdruk is een van de belangrijkste kenmerken van geavanceerde naaimachines. De persvoetdruk bepaalt hoeveel druk de persvoet op de stof uitoefent tegen de transporteur. Het regelsysteem, meestal geïmplementeerd via een draaiknop of schuifknop bovenop de machine, stelt u in staat deze druk nauwkeurig aan te passen.
Een machine met handmatige aanpassing van de persvoetdruk geeft de gebruiker veel meer controle over het naaiproces en de mogelijkheid om zich aan te passen aan elk project. Deze functie vergroot de veelzijdigheid van de naaimachine aanzienlijk en stelt klanten in staat om zelfs de meest veeleisende projecten met professionele resultaten af te ronden.
Bij het werken met lichte materialen voorkomt de mogelijkheid om de druk te verlagen ongewenste plooien, vervormingen of zelfs beschadigingen aan delicate stoffen zoals chiffon, zijde, tule of gordijnstof.
Voor gebreide en rekbare stoffen: de juiste drukinstelling voorkomt dat de stof tijdens het naaien ongewenst uitrekt. Zo krijgt u gelijkmatige steken zonder dat ze rimpelen.
Voor dikke stoffen en lagen: door de druk van de naaivoet te verhogen krijgt u meer controle over het materiaal en wordt het transport van zelfs zeer dikke stoffen, zoals denim, canvas of softshell, gelijkmatiger.
Bij de overgang tussen verschillende diktes: de mogelijkheid om de stof soepel aan te passen tijdens het naaien, bijvoorbeeld bij het quilten van naden of plooien.
Voor speciale technieken, zoals doorstikken, quilten of appliqué, waarbij nauwkeurige controle over de stof vereist is
21 naaiprogramma's: basissteken, elastische (rek)steken, overlocksteken, plastische borduursteken, decoratieve steken.
De nieuwste generatie horizontale roterende haak , gepatenteerd door Janome, voorkomt draadbreuk en vastlopen.
Vrije arm voor het naaien van mouwen en broeken.
Met speciale uitrusting 4 persvoeten - applicatievoet, kralenvoet, riemenvoet en paillettenvoet.
Kenmerken van de Janome 60507 naaimachine:
- 21 programma's: basissteken, elastische (rek)steken, overlocksteken, plastische borduursteken, decoratieve steken
- Stille motorwerking
- Robuuste metalen constructie
- 1-punts LED-werkplekverlichting
- De nieuwste generatie horizontale roterende haak, gepatenteerd door Janome, voorkomt draadbreuk en vastlopen
- Transparante haakafdekking biedt perfect overzicht over de hoeveelheid spoeldraad op de klos
- Halfautomatisch knoopsgaten naaien in één stap met fijne aanpassing van dichtheid en breedte
- Eenvoudig vervangen van de persvoet - Matic snelspansysteem
- Extra hoge persvoetlift - handig voor het invoeren van zelfs dikke lagen stof
- Achteruitnaaihendel - naaien aan de rand van de stof
- Soepele steeklengteverstelling van 4 mm
- Soepele steekbreedteverstelling 5 mm
- Automatische draadinrijger
- Handmatige aanpassing van de draadspanning
- Knoop naaien
- Optie voor naaien met dubbele naald
- Draadafsnijder op de lichtkap en de persvoetstang
- Automatische draadinrijger
- Extra sterke naaldpenetratie
- Vrije arm voor het naaien van mouwen en broeken
- Praktische accessoirebox
- De onderste draadspoelpen en de stop zijn van metaal
- Soepele snelheidsregeling, mogelijkheid om heel langzaam te naaien of de snelheid soepel tot het maximum te verhogen
- Transporteurbevestiging voor het naaien in een borduurring (zonder transporteur), stoppen, aannaaien van knopen, quilten, borduren, etc.
- Het motorvermogen bedraagt 75 W. Dankzij de hoogwaardige versnellingsbak komt het werkelijke koppel overeen met dat van een motor met een dubbel vermogen, dus 75 W is in werkelijkheid 150 W.
Standaardaccessoires voor de Janome 60507-machine:
- Ritsvoet
- Basis zigzagvoet (bevestigd aan de machine)
- Blindsteekvoet
- Knoopsgatvoet
- Zachte stofkap
- Naaldenset
- Spoel (4 stuks - één in de machine)
- Schroevendraaier, naadontrijger
- Voetbediening en standaard accessoires voor machinebediening
- Extra verticale draadpen
- Reinigingsborstel
- Handmatig
Type naaimachine
Programma's
Basic, Buttonhole, Decorative, Double Sewing Needle, Overlock, Strech
Aantal steken
Automatische bovendraadinrijger
Automatische boven- en onderdraadafsnijder
Elektronische snelheidsregeling
Instelling van de draadspanning
Positie-instelling
Aanpassing steeklengte
Ja
Instelling steekbreedte
Ja
Drukregeling van de voet
Steken per minuut
860
Naaien met een dubbele naald
Verlichting
Steeklengte
Steekbreedte
Weergave
Ritsvoet
Knoopsgatvoet
Kleur
Voeding
Adapter
Werking op batterijen
Nee
Adapter inbegrepen
Ja
Hoogte (cm)
39
Breedte (cm)
28
Diepte (cm)
18
Gewicht
6,5 kg
Documenten
Gebruiksaanwijzingen
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.
