Ibanez IBZ10BV2 Kleine basgitaarcombo
4,5/5
Productcode: . 814023
Beschadigd
4,5/5
Productcode: . 814023
Beschadigd
Optische gebreken
Op voorraad: 1 st.
Kleine basgitaarcombo Ibanez IBZ10BV2 Kleine basgitaarcombo (Beschadigd)
Compacte 10W/4Ohm basgitaarcomboversterker uit de IBZ-serie die een zwaar geluid reproduceert met behulp van een gesloten kast en een 6,5” Power Jam-luidspreker. Het wordt geleverd met een eenvoudige bedieningslay-out, waaronder een 3-bands EQ (Bass/Middle/Treble-regeling) voor het produceren van verschillende tonen, plus een volumeregeling....
Optische gebreken
Foto's van de beschadiging
Dit is een automatische vertaling door software:
Compacte 10W/4Ohm basgitaarcomboversterker uit de IBZ-serie die een zwaar geluid reproduceert met behulp van een gesloten kast en een 6,5” Power Jam-luidspreker. Het wordt geleverd met een eenvoudige bedieningslay-out, waaronder een 3-bands EQ (Bass/Middle/Treble-regeling) voor het produceren van verschillende tonen, plus een volumeregeling. Versterker biedt een standaard 1/4" basgitaaringang, aux-ingang en hoofdtelefoonuitgang. Afmetingen: 255 x 275 x 174 mm. Gewicht: 3,6 kg.
Functies
Luidsprekers
1x 6,5 "
Effect loop
Nee
Begrenzer
Nee
Bestuurders
Midden, Bass, Treble, Volume
Eigenschappen
Kracht
10 W
Vermogen (Watt)
10
Ingangen en uitgangen
MP3/Line In
Ja
Hoofdtelefoon uitgang
Ja
USB
Externe luidspreker uitgang
Ja, Nee
DI-uitgang
Voeding
Werking op batterijen
Voeding
240V