dB Technologies ARENA SW15 Passieve subwoofer
Productcode: . 202482 (ARENASW15)
Verkoop beëindigd
Verkoop beëindigd
Passieve subwoofer dB Technologies ARENA SW15 Passieve subwoofer
Alternatief kiezen (2)
M20-paalmontage, 8 ohm, 130 dB SPL max, optionele blauwe wielen, 500 W (1000 W-programma), 40-150 Hz, interne crossover, Neutrik Speakon-connectoren. afmetingen: 470 x 600 x 600 mm. Gewicht: 34 kg.
Dit is een automatische vertaling door software:
Geschiktheid
Type
Subwoofer
Functies
Luidsprekers
1x 15 "
Eigenschappen
Basluidspreker
15"
Hoge tonen luidspreker
Nee
Kracht
500 W
Vermogen (Watt)
500
Akoestiek
RMS-vermogen
500 W