- Aanbevolen naaldgrootte: 2,5 - 3,5 mm
- Aanbevolen haakgrootte: 2 - 3 mm
- Samenstelling: Microfiber Acrylic
- Gewicht: 100 g
- Lengte: 350 m
Alize Diva 60 Breigaren
Dit is een automatische vertaling door software:
Diva -een prachtig microvezel acrylgaren van het merk Alize.
Inhoud: 100% microvezel acryl
Lengte: 100 g - 350 m
Garentype: Klassiek
Breinaald: 2,5 - 3,5 mm
Haaknaald: 1 - 3 mm
Seizoen: Herfst-/wintercollectie
Waarschuwing: De kleuren die op het scherm verschijnen en de werkelijke draadkleur zijn mogelijk niet gelijk.
Bij bestelling van meerdere garens kunnen wij niet dezelfde kleur garen garanderen. Tinten kunnen enigszins variëren. De kleur van het garen kan in werkelijkheid afwijken van de tint die u op uw monitor ziet.
Seizoen
Samenstelling
Microfiber Acrylic (100 %)
Kleur
60
Aantal per verpakking (stuks)
Land van herkomst
Turkije
Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.
AI-samenvatting van beoordelingen
Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 427
Sterke punten
- Aangename textuur: Klanten vinden het garen zacht aanvoelend en prettig om mee te werken, wat de handwerkervaring verrijkt.
- Gebruiksgemak: Het garen wordt omschreven als gemakkelijk om mee te werken, zowel bij het breien als bij het haken, en het verliest geen vezels.
- Hoge kwaliteit: Veel recensenten prijzen de algehele kwaliteit van het garen en geven aan tevreden te zijn over het materiaal en de prestaties.
- Kleurweergave: De kleur van het garen blijkt aan de verwachtingen te voldoen, waardoor de consistentie met de productbeschrijvingen gewaarborgd is.
Zwakke punten
- Ongelijkmatige zachtheid/glans: Een klant merkte op dat deze specifieke kleur minder zacht en glanzend was in vergelijking met andere kleuren van hetzelfde garen die hij eerder had gekocht.
Wat klanten herhalen
Conclusie
Documenten
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.
