- Aanbevolen naaldgrootte: 3 - 6 mm
- Aanbevolen haakgrootte: 2 - 4 mm
- Samenstelling: Acryl, Wol
- Gewicht: 100 g
- Lengte: 550 m
Alize Angora Gold 55 Breigaren
Dit is een automatische vertaling door software:
Een prachtig garen Angora goud van het merk Alize .
Samenstelling: 20% wol en 80% acryl
Lengte: 100 g - 550 m
Breinaald: 3 - 6 mm
Haaknaald: 2 - 4 mm
Seizoen: Herfst-/wintercollectie
Waarschuwing: De kleuren die op het scherm verschijnen en de werkelijke draadkleur zijn mogelijk niet gelijk.
Bij bestelling van meerdere garens kunnen wij niet dezelfde kleur garen garanderen. Tinten kunnen enigszins variëren. De kleur van het garen kan in werkelijkheid afwijken van de tint die u op uw monitor ziet.
Aantal per verpakking (stuks)
Land van herkomst
Turkije
Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.
AI-samenvatting van beoordelingen
Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 264
Sterke punten
- Zachtheid en luchtigheid: Klanten prijzen het garen keer op keer omdat het erg zacht, licht en luchtig is, waardoor het prettig is om mee te werken en de afgewerkte items comfortabel aanvoelen.
- Hoge kwaliteit: Veel recensenten benadrukken de goede kwaliteit van het garen en wijzen op de consistente textuur en de gladde, gelijkmatige steken die ermee ontstaan.
- Veelzijdig voor handwerk: Het garen wordt beschreven als ideaal voor zowel breien als haken, en geschikt voor diverse projecten zoals sjaals en andere artikelen voor de lente of warm weer.
- Goede prijs-kwaliteitverhouding: Klanten vinden dat het garen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding biedt, waardoor het een favoriete keuze is voor regelmatige aankopen.
Zwakke punten
- Moeilijkheidsgraad bij het haken: Een klant merkte op dat het garen wat lastiger kan zijn om mee te haken, hoewel het eindresultaat toch prachtig is.
Wat klanten herhalen
Conclusie
Documenten
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.
