- Type: Brug/tremolo, Elektrisch
- Kleur: Nikkel
- Materiaal: Zinc
- Aantal snaren: 6
Gotoh GE103B-T-N Nickel Gitaar brug
Dit is een automatische vertaling door software:
Tune-O-matic brug voor elektrische gitaar. Voorzien van verstelbare hoogte dankzij schroeven. Boutafstand bedraagt 73,8 mm. Afmetingen: 84,5 x 14 x 12,6 mm. Kleur: nikkel.
Type
Aantal snaren
Kleur volgens fabrikant
Nickel
Materiaal
Land van herkomst
Japan
Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.
AI-samenvatting van beoordelingen
Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 27
Sterke punten
- Verbetering van de geluidskwaliteit: Klanten melden dat de brug het geluid van de gitaar aanzienlijk verbetert, waardoor het geluid preciezer en steviger wordt en ongewenste ruis wordt geëlimineerd.
- Stemstabiliteit: De brug wordt geprezen om zijn uitstekende stemcapaciteiten, waardoor gitaren beter gestemd blijven.
- Eenvoudige installatie en pasvorm: Veel gebruikers vonden de brug eenvoudig te installeren en in te stellen, en merkten op dat deze zonder aanpassingen perfect past op verschillende gitaarmodellen.
- Hoogwaardige afwerking: Recensenten benadrukken steevast de hoge kwaliteit, de solide constructie en de nauwkeurige afwerking van het product, waarbij ze vaak de Japanse herkomst vermelden.
- Prijs-kwaliteitverhouding: Klanten vinden dat de brug een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding biedt, gezien de aanzienlijke verbetering die hij oplevert.
Zwakke punten
- Kleine snarenhouders: Een klant merkte op dat de snarenhouders op de zadels erg klein zijn in vergelijking met de standaard Epiphone-exemplaren.
- Mogelijke problemen met de schroefdraad: In één recensie werd vermeld dat de schroefdraad in de topkam al na één draai was beschadigd, waardoor het onmogelijk was om de zadels af te stellen.
