- Kleur: Zwart
- Type: Bass
- Overbrengingsverhouding: 20:1
- Aantal per verpakking (stuks): 4
Gotoh GB707 2L/2R Black Stemmechanieken voor basgitaar
De Gotoh GB707-2L/2R Black is een complete set van verzegelde bas tuning machines, ontworpen als een directe vervanging voor 4-snarige elektrische bassen met een 2-links/2-rechts kopindeling. Gebouwd rond een nauwkeurige 1:20 overbrengingsverhouding, levert deze Made-in-Japan set een soepele, nauwkeurige stemming met de langdurige betrouwbaarheid waar Gotoh om bekend staat. De compacte 14 mm boring en 24 mm postlengte passen op de meeste standaard baskoppen zonder aanpassingen.
- Het verzegelde/ingesloten tandwielontwerp houdt fabriekssmering binnen en stof buiten voor jarenlange onderhoudsvrije stemstabiliteit
- De 1:20 overbrengingsverhouding zorgt voor fijne, precieze stemafstellingen — ideaal voor low-B snaren en subtiele intonatie-aanpassingen
- Set van 4 tuners (2L + 2R) met montageschroeven, hex nuts en schroefdraadbussen inbegrepen
- De Black afwerking past netjes bij bassen met zwarte hardware en veel populaire standaard kopkleuren
Gemakkelijke Bas Tuning Machine Upgrade
De Gotoh GB707-2L/2R Black is een verzegelde bas tuner set, gebouwd voor 4-snarige elektrische bassen met een 2-links/2-rechts kopindeling. Elke tuner gebruikt een 1:20 overbrengingsverhouding, dus zelfs kleine draaibewegingen van de sleutel produceren soepele, nauwkeurige toonhoogtewijzigingen — handig bij het instellen van de lage B of het verfijnen van de intonatie op het podium. De ingesloten tandwielbehuizing houdt fabriekssmering afgesloten, waardoor het mechanisme wordt beschermd tegen zweet en stof. Met een 14 mm boring en 24 mm postlengte past deze set op de meeste standaard baskoppen zonder aanpassingen, waardoor het een populaire upgrade is voor Ibanez, Warwick en vele andere basmodellen.
Wat zit er in de doos
Elke set bevat vier tuners ( twee links, twee rechts), montageschroeven, hex nuts en schroefdraad hex bushings voor installatie. Met ongeveer 60 g per tuner voegt de GB707 minimaal gewicht toe aan de kop, terwijl hij een merkbaar soepelere stemactie levert dan de meeste standaard bas hardware.
Type
Aantal per verpakking (stuks)
Land van herkomst
Japan
Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.
