Selecteer het land van levering

Verkoop beëindigd

Epiphone Les Paul Standard '50s SET Heritage Cherry Sunburst Elektrische gitaar

4,90

Productcode: . 1150569 (EILS5HSNH1-SET)

Verkoop beëindigd

Epiphone Les Paul Standard '50s SET Heritage Cherry Sunburst Elektrische gitaar

4,90

Productcode: . 1150569 (EILS5HSNH1-SET)

Verkoop beëindigd
Dit product wordt niet meer geproduceerd of is niet opgenomen in het actuele aanbod. Wij raden aan om een alternatief product te kiezen.
Elektrische gitaar Epiphone Les Paul Standard '50s SET Heritage Cherry Sunburst Elektrische gitaar

Epiphone Les Paul Standard '50s SET Heritage Cherry Sunburst Elektrische gitaar

Alternatief kiezen (4)
De voordelige set met accessoires is zo samengesteld dat alle producten een perfecte harmonie vormen. Als je de set koopt, bespaar je ook geld, want de set is goedkoper dan wanneer je de producten afzonderlijk koopt. De hoofdfoto van de set is slechts illustratief.

Epiphone Les Paul Standard '50s SET Heritage Cherry Sunburst Elektrische gitaar

De voordelige set met accessoires is zo samengesteld dat alle producten een perfecte harmonie vormen. Als je de set koopt, bespaar je ook geld, want de set is goedkoper dan wanneer je de producten afzonderlijk koopt. De hoofdfoto van de set is slechts illustratief.

Geschiktheid

Type

Les Paul

Functies

Aantal snaren

6

Bestuurders

Toon (2 x), Volume (2 x)

Bedieningsknoppen

Gold Top Hats

Schakelaar

3-positie, sensor

Afstemmechanisme

Epiphone Deluxe Vintage

Eigenschappen

Set

Ja

Voorkeur hand

Rechterhand

Kleur

Burst

Sensor configuratie

HH

Aantal frets

22

Halsprofiel

Vintage 50s, Medium C

Sensoren

Passief

Brug pick-up

ProBucker 2

Sensor bij de hals

ProBucker 1

Brug/Tremolo

LockTone Tune-O-Matic

Fingerboard inleg

Pearloid Trapezoid

Dikte

010" / 046"

Pickguard

Cream

Riemclip

Standard

Kleur volgens fabrikant

Heritage Cherry Sunburst

Materiaal

Afwerking van het oppervlak

Glans

Corpus

Mahonie

Hals

Mahonie

Toets

Indian Laurel

Hals afwerking

Glans

Constructie

Gelijmd

Hardware

Nikkel

Halsversterking (Truss rod)

Dual Action

Verpakking

Aangeboden configuratie

Set

Pakket omvat

Koffer

Toebehoren

Inclusief hoes/koffer

Koffer

Afmetingen en gewicht

Mensuur (mm)

629

Radius van de toets

12"

Grootte van frets

Medium Jumbo

Nulfret breedte (mm)

43

Land

Land van herkomst

Indonesië

4,90 / 5

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 3

5 3
4 0
3 0
2 0
1 0

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

B

Bernard M.

pl Vlag

Polen

03/02/2025

J

James O.

ie Vlag

Ierland

18/01/2025

Amazing Electronics and pickup system pictures don't do this guitar justice. Neck is very thick especially around the 12th fret but overall great value for money

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
L

LYUBOMIR K.

bg Vlag

Bulgarije

21/06/2021

It came faster than expected wrapped up comfy with cardboard, air pockets and so on. Looks stunning and sounds huge.. Chunky yet comfortable neck,not 1 dead or muffled fret . I was surprised that it was set up fine and pretty much in tune (Eb standard) right from the box...I read such a comment somewhere and I was sceptical but it's true.I roughed up the strings a bit, no breaks and keeps tune just fine. The finnish is Amazing! The colors are deep and saturated. The only flaws i could find are that the switch was a bit wobbly in middle position and some frets are a bit gritty but after half an hour of playing they maybe got filed by the bends, i'm not sure but the grittines went away. Also the potentiometers feel a bit cheap but look ok and are easily replaceable so no biggie. It's now the third day since i got and still haven't found any other issues. All in all i am absolutely satisfied i got that guitar! If you have that les paul fire inside and can come up with the money I 'd say go for it!

Het kwam sneller dan verwacht, comfortabel verpakt met karton, luchtzakken enzovoort. Ziet er prachtig uit en klinkt enorm. Dikke maar toch comfortabele hals, geen 1 dode of gedempte fret. Ik was verrast dat het meteen uit de doos goed was afgesteld en vrijwel goed gestemd (Eb-standaard). Ik las zo'n opmerking ergens en ik was sceptisch, maar het is waar, ik heb de snaren een beetje ruw gemaakt, geen pauzes en blijft prima op stemming. De Finse is geweldig! De kleuren zijn diep en verzadigd. De enige minpunten die ik kon ontdekken zijn dat de schakelaar een beetje wankel was in de middenpositie en dat sommige frets een beetje korrelig zijn, maar na een half uur spelen zijn ze misschien door de bochten gevijld, ik weet het niet zeker, maar de korrels zijn verdwenen. Ook de potentiometers voelen een beetje goedkoop aan, maar zien er goed uit en zijn gemakkelijk vervangbaar, dus niets ernstigs. Het is nu de derde dag sinds ik het heb en heb nog steeds geen andere problemen gevonden. Al met al ben ik absoluut tevreden dat ik die gitaar heb gekregen! Als je dat Les Paul-vuur in huis hebt en het geld kunt opbrengen, zou ik zeggen: ga ervoor!

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.

Documenten

Gebruiksaanwijzingen
Informatie over de fabrikant
Fabrikant:
Gibson Europe B.V.
Smallepad 15, 3811 MG, Amersfoort , Nederland
Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.