Selecteer het land van levering

Dr. Liston's Ultimate Guitar Glaze 150 ml

Productcode: 1318266

Dr. Liston's Ultimate Guitar Glaze 150 ml

Productcode: 1318266

Dr. Liston's Ultimate Guitar Glaze 150 ml is een 3-in-1 glansmiddel dat de lak van gitaren en basgitaren in één stap reinigt, polijst en beschermt. De siliconenvrije, pH-neutrale formule zorgt voor een diepe, spiegelglans en vormt tegelijkertijd een dunne beschermlaag tegen vingerafdrukken, stof en vuil.
  • Type: Polijstmachine, Wasmiddel
  • Volume: 150 ml
  • Aantal per verpakking (stuks): 1
  • Compatibel met: Bass, Guitar

Dr. Liston's Ultimate Guitar Glaze 150 ml

Dit is een automatische vertaling door software:

Dr. Liston's Ultimate Guitar Glaze 150 ml is een 3-in-1 glansmiddel dat de lak van gitaren en basgitaren in één stap reinigt, polijst en beschermt. De siliconenvrije, pH-neutrale formule zorgt voor een diepe, spiegelglans en vormt tegelijkertijd een dunne beschermlaag tegen vingerafdrukken, stof en vuil. Deze niet-schurende spray is ontwikkeld voor zowel vintage als moderne instrumenten, is veilig voor nitrocelluloselak en werkt even goed op hoogglanzende body's.

  • 3-in-1 reiniger, polijstmiddel en beschermmiddel in één fles
  • Veilig voor afwerkingen van nitrocelluloselak, inclusief vintage en high-end gitaren
  • Niet-schurend en siliconenvrij — beschadigt delicate oppervlakken niet
  • Biologisch afbreekbare, pH-neutrale formule in een spuitfles van 150 ml voor herhaaldelijk gebruik

Dit is een automatische vertaling door software:

Dr. Liston's Ultimate Guitar Glaze 150 ml — Showroomglans in één stap

Dr. Liston's Ultimate Guitar Glaze is een afwerkingsglans die gitaren en basgitaren een diepe, spiegelachtige glans geeft. De 3-in-1-formule combineert reiniger, polijstmiddel en beschermlaag in één fles van 150 ml en dient als praktische afsluitende stap na het reinigen. Deze niet-schurende spray is veilig voor nitrocellulose-lakafwerkingen en geschikt voor zowel vintage als moderne instrumenten. Het product laat een dunne beschermlaag achter die vingerafdrukken en stof afstoot.

Waarom muzikanten voor deze Glaze kiezen

Spuit een dunne nevel op een zachte, pluisvrije doek, wrijf tot er een lichte waas ontstaat en poets vervolgens met een droog deel van de doek voor een streeploze afwerking. De fles van 150 ml is goed voor meerdere behandelingen van bas- en gitaarbody’s met hoogglanslak. Muzikanten die tussen optredens door snel wat glans willen aanbrengen, zullen deze Glaze een makkelijke toevoeging aan hun routine vinden.

Geschiktheid

Compatibel met

Bass, Guitar

Verpakking

Aantal per verpakking (stuks)

1

Afmetingen en gewicht

Volume

150 ml

Land

Land van herkomst

Groot Brittannië

Documenten

Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.