Eko guitars NXT A100ce Black Jumbo elektro-akoestische gitaar
Merk: Eko guitars
Productcode: . 1093423 (6217322)
Eko guitars NXT A100ce Black Jumbo elektro-akoestische gitaar
Merk: Eko guitars
Productcode: . 1093423 (6217322)
- Bovenplaat: Sparrenhout
- Achterplaat en zijkanten: Laminated Mahogany
- Hals: Mahonie
- Toets: Roupana
- Sensoren: Piëzo
- Elektronica: Eko G03
Eko guitars NXT A100ce Black Jumbo elektro-akoestische gitaar
Dit is een automatische vertaling door software:
De geëlektrificeerde akoestische gitaar met Auditorium cutaway vorm uit de "NXT" serie van Eko Guitars, versterkt met het Eko G03 systeem. Het beschikt over een sparrenhouten bovenblad, gelamineerde mahoniehouten achterkant en zijkanten, mahoniehouten hals en Zuid-Amerikaanse Roupana toets. Een uitstekende oplossing voor studenten die op zoek zijn naar een betrouwbaar instrument, comfortabel om te bespelen, met een gebalanceerde klank, dat ook op het podium gebruikt kan worden en met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
De NXT A100 heeft een topkam van 46 mm, een schaallengte van 635 mm en een straal van 14 inch. Hij wordt versterkt door een elektrische piëzo met een Eko G03-voorversterker met tuner (met signaaldempingsfunctie voor stille afstemming), toonhoogtenoten, driebands EQ (bas, midden , treble), fase-omvormer en uitgangsvolume. De NXT A100 wordt geleverd in een hoogglanzende afwerking, met een ontwerp met zachte, ronde vormen, stippen op de toets in verschillende maten en het X-logo op de 12e fret, waardoor het een elegante uitstraling krijgt. look; waardevolle details voor een instapgitaar. Perfect als eerste gitaar om lessen te volgen en te oefenen, maar ook als volgende gitaar voor meer gevorderde spelers.
Bovenplaat: Sparrenhout
Spruce top biedt een heldere, krachtige toon met uitstekende projectie en dynamiek. Het geluid is goed uitgebalanceerd, met heldere hoge tonen en stevige bassen, wat het instrument een onderscheidende resonantie en gevoeligheid geeft.
Afwerking van het oppervlak: Glans
De glanzende afwerking geeft elk oppervlak een elegante en luxueuze uitstraling. Dit type afwerking wordt bereikt door meerdere lagen lak of hars aan te brengen, die vervolgens worden gepolijst tot een hoge glans. Dit zorgt voor een gladde, reflecterende afwerking, die de kleur en structuur van het substraat verbetert. De glanzende afwerking verbetert niet alleen de esthetiek, maar beschermt ook tegen stof, vocht en kleine krassen.
Hals: Mahonie
De gitaar heeft een mahoniehouten hals voor uitstekende sterkte en stabiliteit. Mahonie staat bekend om zijn geweldige resonantie, wat bijdraagt aan een warme, rijke toon met een onderscheidend middenbereik.
Bestuurders
- Volume
- 3-Band EQ
- Pitch
- Stemvork
- Fase
Ingebouwde stemapparaat: Ja
Met de ingebouwde tuner kunt u snel en nauwkeurig instrumenten rechtstreeks vanaf het apparaat afstemmen. Deze functie elimineert de noodzaak voor extra afstemapparaten, wat het gemak en de efficiëntie op het podium of in de studio vergroot.
Type
Aantal snaren
Afstemmechanisme
Ingebouwde stemapparaat
Voorkeur hand
Uitsparing (cutaway)
Kleur
Aantal frets
Sensoren
Brug/Tremolo
Elektronica
Nulfret
Kleur volgens fabrikant
Black
Bovenplaat
Achterplaat en zijkanten
Afwerking van het oppervlak
Hals
Mahonie
Hals afwerking
Toets
Roupana
Constructie
Halsversterking (Truss rod)
Inclusief hoes/koffer
Land van herkomst
China
Documenten
Informatie over de fabrikant
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.

