Takamine GC2 4/4 Black Klassieke gitaar
Merk: Takamine
Productcode: . 361107 (GC2 BLK)
Takamine GC2 4/4 Black Klassieke gitaar
Merk: Takamine
Productcode: . 361107 (GC2 BLK)
- Maat: 4/4
- Bovenplaat: Sparrenhout
- Achterplaat en zijkanten: Mahonie Sapeli
- Hals: Nyatoh
- Toets: Laurier
- Brug/Tremolo: Laurier
Takamine GC2 4/4 Black Klassieke gitaar
Dit is een automatische vertaling door software:
De GC2 is een aantrekkelijke klassieke akoestische gitaar die is gebouwd om een prachtig nylonsnarig geluid te leveren. Een uitstekende keuze voor elke speler die op zoek is naar een betaalbare klassieke gitaar die ver boven zijn prijskaartje presteert, de GC2 is voorzien van een door fans verstevigd geselecteerd sparren bovenblad en sapele achter- en zijkanten voor een vol en gebalanceerd geluid. De comfortabele mahoniehouten hals en lauriertoets zorgen voor een geweldig gevoel en speelbaarheid. Andere geweldige kenmerken zijn onder meer een zwaluwstaarthalsverbinding, prachtige rozet, zadel van synthetisch bot en brugzadel, chromen stemmechanieken met witte parelknoppen en een elegante glanzend zwarte afwerking.
Afwerking van het oppervlak: Glans
De glanzende afwerking geeft elk oppervlak een elegante en luxueuze uitstraling. Dit type afwerking wordt bereikt door meerdere lagen lak of hars aan te brengen, die vervolgens worden gepolijst tot een hoge glans. Dit zorgt voor een gladde, reflecterende afwerking, die de kleur en structuur van het substraat verbetert. De glanzende afwerking verbetert niet alleen de esthetiek, maar beschermt ook tegen stof, vocht en kleine krassen.
Bovenplaat: Sparrenhout
Spruce top biedt een heldere, krachtige toon met uitstekende projectie en dynamiek. Het geluid is goed uitgebalanceerd, met heldere hoge tonen en stevige bassen, wat het instrument een onderscheidende resonantie en gevoeligheid geeft.
Hals: Nyatoh
De gitaar heeft een Nyatoh-hals, die een combinatie van sterkte en duurzaamheid biedt die vergelijkbaar is met mahonie. De Nyatoh draagt bij aan een warme en rijke toon, waardoor het ideaal is voor gitaristen die op zoek zijn naar kwalitatieve resonantie.
Toets: Laurier
Laurel is een medium hard hout met een warme bruine toon en fijne textuur. Het biedt een goed uitgebalanceerde toon met een zachtere respons, wat bijdraagt aan een comfortabele speelervaring. De Laurel toets is een betaalbaar alternatief voor duurdere houtsoorten, terwijl het een goede stabiliteit en een aangenaam uiterlijk biedt.
Maat
Voorkeur hand
Kleur
Brug/Tremolo
Uitsparing (cutaway)
Kleur volgens fabrikant
Black
Afwerking van het oppervlak
Bovenplaat
Achterplaat en zijkanten
Hals
Nyatoh
Toets
Laurier
Inclusief hoes/koffer
Land van herkomst
China
Koop Takamine GC2 4/4 Black Klassieke gitaar in een voordelige set.
SET met accessoires tegen een voordelige prijs. Je zult vroeg of laat alsnog accessoires en toebehoren nodig hebben. Als je er al nu voor kiest, kun je veel geld en ook tijd besparen. Je hebt er later geen omkijken meer naar. Bovendien weet je zeker dat de accessoires in deze SET ook zeker voor jouw specifieke product geschikt zijn.
Beschikbare sets:
Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 1
Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.
Documenten
Informatie over de fabrikant
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.

