Selecteer het land van levering

Pro-Ject Ground it E Absorber Black

4,50

Productcode: . 1143642 (GROUND IT E)

Pro-Ject Ground it E Absorber Black

4,50

Productcode: . 1143642 (GROUND IT E)

Geschikt voor:. Elementaire lijn. Essentiële lijn. Debuutlijn. 1Xpression-koolstof. 1Xpression Carbon Klassiek. RPM1 koolstof. RPM3 koolstof.
Meer lezen
Op voorraad: 2 st.
Anti-resonantie tip/mat Pro-Ject Ground it E Absorber Black

Pro-Ject Ground it E Absorber Black

137 €

Pro-Ject Ground it E Absorber Black

Dit is een automatische vertaling door software:

Ground it E is een stabiel en in hoogte verstelbaar platform voor draaitafels, dat de negatieve effecten van mogelijke oppervlaktetrillingen aanzienlijk zal verminderen. Het gebruik van Ground it E is heel eenvoudig: plaats uw draaitafel niet direct op oppervlakken zoals meubels of planken die mogelijk trillingsgevoelig zijn, maar plaats hem op Ground it-apparatuurbasissen. Alle Ground it-bases zullen de sonische prestaties verbeteren, zodat een aangename, natuurlijke weergave van vinylmuziek mogelijk is. De afspeelkwaliteit van een draaitafel geplaatst op Ground it E zal profiteren vanwege verbeterde dynamiek en coherente timing. De omgevingsakoestiek van de opnamelocatie zal veel helderder en contouriger klinken, waardoor het afspelen van muziek realistischer, authentieker en expressiever lijkt.

Geschikt voor:

  • Elementaire lijn
  • Essentiële lijn
  • Debuutlijn
  • 1Xpression-koolstof
  • 1Xpression Carbon Klassiek
  • RPM1 koolstof
  • RPM3 koolstof

Geschiktheid

Type

Absorber

Eigenschappen

Kleur volgens fabrikant

Black

Materiaal

Materiaal

MDF

Verpakking

Aantal per verpakking (stuks)

1

Pakket omvat

Isolation Pads (4 x)

Afmetingen en gewicht

Breedte (mm)

480

Hoogte (mm)

51

Diepte (mm)

390

Gewicht

4 kg

Land

Land van herkomst

Tsjechische Republiek

4,50 / 5

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 2

5 1
4 1
3 0
2 0
1 0

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

R

Radek H.

cz Vlag

Tsjechië

03.02.2025

Splňuje, co má.

Het vervult wat het heeft.

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
Ľ

Ľubomír M.

sk Vlag

Slowakije

22.01.2025

Celkom dobre to vyzerá, ale čakal som, že bude ťažšia. Nevýhodu vidím v chýbajúcich podložkách pod tie špicaté kovové hroty. Bez nich poškodím policu, na ktorú som to chcel položiť. Nechápem, prečo tam tie podložky nepribalili. Takže musím najprv nejaké zohnať a až potom môžem túto podložku začať používať. Škoda. Pokazilo mi to trochu dojem z nej.

Het ziet er goed uit, maar ik had verwacht dat het zwaarder zou zijn. Ik zie wel het nadeel van de ontbrekende pads voor de puntige metalen spikes. Zonder deze dingen beschadig ik de plank waar ik het op wilde zetten. Ik snap niet waarom ze die pads er niet bij hebben gedaan. Ik moet er dus eerst een paar aanschaffen en dan pas kan ik de mat gebruiken. Jammer. Het verpestte mijn indruk van haar een beetje.

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.