MusicNomad MN656 Diamond Coated Nut File - .032" / 0.81 mm Gereedschap voor gitaar
Merk: MusicNomad
Productcode: . 1313144
Merk: MusicNomad
Productcode: . 1313144
MusicNomad MN656 Diamond Coated Nut File - .032" / 0.81 mm Gereedschap voor gitaar
Dit is een automatische vertaling door software:
De MusicNomad MN656 diamantgecoate nutvijl (0,032" / 0,81 mm) is een precisiegereedschap voor gitaarbouwers, ontworpen om de groeven in de gitaarnut aan te passen aan een specifieke snaardikte. De diamantcoating van industriële kwaliteit snijdt en polijst tegelijkertijd, waardoor gladde, nauwkeurige groeven ontstaan die voorkomen dat snaren vastlopen of wegglijden bij de topkam. Ronde, snaarvormige snijvlakken volgen de contouren van een echte snaar, terwijl een afneembare, ergonomische handgreep u stabiele controle biedt tijdens het afstellen.
- Diamantcoating van industriële kwaliteit voor langdurige snijprestaties
- Het ronde, snaarvormige mes volgt de contouren van een echte snaar voor een nauwkeurige groefdiepte
- Compatibel met gangbare materialen voor de topkam, waaronder nylon, been, grafiet en TUSQ
- Gebruikers waarderen de afneembare, ergonomische handgreep, die comfortabel en gecontroleerd vijlen mogelijk maakt.
Dit is een automatische vertaling door software:
MusicNomad MN656 diamantgecoate nutvijl – Nauwkeurig vormgeven van sleuven
De MusicNomad MN656 diamantgecoate nutvijl is een gitaarbouwersgereedschap met één dikte van .032" / 0,81 mm, ontworpen voor het vormgeven van individuele sleuven in de topkam van een gitaar. Dankzij de industriële diamantcoating snijdt en polijst dit model in één beweging, waardoor gladde snaargroeven ontstaan die vastlopen of zoemen voorkomen. De ronde, snaarvormige snijvlakken volgen de natuurlijke contouren van een omwonden snaar, zodat elke groef exact bij de dikte past.
Waarom de MN656 zich onderscheidt
Geschikt voor de meest gangbare materialen voor de topkam — nylon, been, grafiet en TUSQ — en kan zelfs worden gebruikt voor het vormgeven van de zadel. Een afneembare, ergonomische handgreep zorgt voor stabiel en comfortabel werken. Met een snijoppervlak van 44 mm bestrijkt het gereedschap de gangbare topkam-breedtes in één beweging en maakt het deel uit van een serie met 16 maten, variërend van .010" tot .130".
Materiaal
Aantal per verpakking (stuks)
Land van herkomst
USA
Documenten
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.
