Selecteer het land van levering

LD Systems HPA 6 Hoofdtelefoonversterker

4/5

Productcode: . 250579

LD Systems HPA 6 Hoofdtelefoonversterker
4/5

Productcode: . 250579

€ 222
Alleen op bestelling
De levertijd wordt gespecificeerd na bestelling bij de leverancier.
Op basis van je bestelling gaan we proberen het artikel op voorraad te hebben en zullen we contact met je opnemen met een geschatte leverdatum. Als je niet wilt wachten, bekijk dan eventueel alternatieve producten (4).
Hoofdtelefoonversterker LD Systems HPA 6 Hoofdtelefoonversterker

LD Systems HPA 6 Hoofdtelefoonversterker

€ 222
De LD Systems HPA 6 is een zeer flexibele 1U 19-inch hoofdtelefoonversterker in rackformaat met 6 volledig onafhankelijke kanalen en uitgebreide functies voor een breed scala aan professionele audiomonitoringtoepassingen. Elk kanaal biedt een 6,3 mm TRS-hoofdtelefoonuitgang op het voorpaneel met niveauregeling, mono/stereo-schakeling, discrete...
  • Ingangen: Balanced Jack 6,3 mm TRS, Balanced XLR, Jack TRS 6,3mm
  • Uitgangen: Balanced Jack 6,3 mm TRS, Balanced XLR, Headphone Jack 6,3mm
  • Hoofdtelefoon uitgang: Ja
  • Voeding: Adapter

LD Systems HPA 6 Hoofdtelefoonversterker

Dit is een automatische vertaling door software:

De LD Systems HPA 6 is een zeer flexibele 1U 19-inch hoofdtelefoonversterker in rackformaat met 6 volledig onafhankelijke kanalen en uitgebreide functies voor een breed scala aan professionele audiomonitoringtoepassingen. Elk kanaal biedt een 6,3 mm TRS-hoofdtelefoonuitgang op het voorpaneel met niveauregeling, mono/stereo-schakeling, discrete links/rechts-demping en een 6,3 mm TRS Aux-ingang met Main/Aux-balansregeling voor het mixen van andere signaalbronnen. LED-meters met vier segmenten maken visuele monitoring van het uitgangsniveau mogelijk, en twee 6,3 mm TRS-uitgangen per kanaal aan de achterkant maken het aansluiten van in totaal 18 hoofdtelefoons mogelijk. De hoofdsectie van de HPA 6 is voorzien van een masterniveauregeling met acht-segment LED-meting en 6,3 mm TRS-ingang om een ​​extra bron met alle kanalen te mixen. Het achterpaneel biedt de belangrijkste stereo-ingangen op gebalanceerde XLR- en 6,3 mm TRS-connectoren en stereo-uitgangen voor het doorlussen van meerdere apparaten. Kleur: zwart.

Ingangen

Ingangen

  • Jack TRS 6,3mm
  • Balanced Jack 6,3 mm TRS
  • Balanced XLR
Uitgangen

Uitgangen

  • Headphone Jack 6,3mm
  • Balanced XLR
  • Balanced Jack 6,3 mm TRS
Hoofdtelefoon uitgang

Hoofdtelefoon uitgang: Ja

De hoofdtelefoonuitgang maakt directe aansluiting van hoofdtelefoons mogelijk voor privé luisteren. Deze uitgang biedt een handige manier om van het geluid te genieten zonder anderen of omgevingsgeluid te storen.

Aantal kanalen: 6

Dit product biedt 6-kanalen, waarmee u efficiënt meerdere audiobronnen tegelijk kunt aansluiten en beheren. Elk kanaal werkt onafhankelijk, waardoor u volledige controle hebt over elke invoer, wat uw vermogen om geluid te creëren en te bewerken aanzienlijk uitbreidt.

Functies

Aantal kanalen

6

Eigenschappen

Kleur

Zwart

Frequentiebereik

20 Hz - 20 kHz

Voeding

Voeding

Adapter

Toebehoren

Adapter inbegrepen

Ja

Land

Land van herkomst

China

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 1

Klantbeoordelingen van het product

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

L

Lukáš I.

sk Vlag
Slowakije 20/10/2022

Je skvely, az na jednu pre mna velmi nelogicku vadu... AUX vstupy su zpredu. Asi je to fajn ak si chce muzikant poslat direct signal od seba.. no ak to chcete zapojit k mixpultu, a tahat ako auxy z neho, zbytocne tam zpredu zavadzaju kable. Dalsou vecou ci sa mi nepaci je, ze main input moze byt sice stereo, no auxy su pochopitelne mono, a pri stereo rezime kanala a mixovani tychto vstupov na zosilnovaci potom ide aux len do laveho ucha.... musite ho prepnut na MONO rezim, ale tym sa prepne na mono aj main input. tolko k skusenostiam s pouzivanim. zvukovo je velmi fajn

Het is geweldig, op één voor mij erg onlogisch minpunt na... De AUX-ingangen zitten aan de voorkant. Dat is misschien handig als een muzikant een direct signaal van zichzelf wil doorsturen... maar als je het op een mengpaneel wilt aansluiten en er aux-signalen uit wilt halen, zitten die kabels aan de voorkant onnodig in de weg. Wat ik ook niet prettig vind, is dat de hoofdingang weliswaar stereo kan zijn, maar de aux-ingangen natuurlijk mono zijn. En als je in stereomodus staat en deze ingangen op de versterker mixt, gaat de aux-uitgang alleen naar het linkeroor... Je moet hem dan overschakelen naar de MONO-modus, maar daarmee wordt ook de hoofdingang op mono gezet. Tot zover mijn ervaringen met het gebruik. Qua geluid is hij erg goed.

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
Heeft dit geholpen?

Documenten

Gebruiksaanwijzingen
Informatie over de fabrikant
Fabrikant:
Adam Hall
Adam-Hall-Str. 1, 61267, Neu-Anspach, Duitsland
Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.