Selecteer het land van levering

Laney LX15B BK Kleine basgitaarcombo

3

Productcode: . 233130 (LX15B)

Laney LX15B BK Kleine basgitaarcombo

3

Productcode: . 233130 (LX15B)

€ 123
Alleen op bestelling
De levertijd wordt gespecificeerd na bestelling bij de leverancier.
Op basis van je bestelling gaan we proberen het artikel op voorraad te hebben en zullen we contact met je opnemen met een geschatte leverdatum. Als je niet wilt wachten, bekijk dan eventueel alternatieve producten (4).
Kleine basgitaarcombo Laney LX15B BK Kleine basgitaarcombo

Laney LX15B BK Kleine basgitaarcombo

€ 123
De LX15B biedt direct uit de doos grote bastonen – ontworpen om u een sonische prestatie te geven die groter is dan zijn kleine formaat! De LX Bass-versterkers leveren diepe bassen in een compact en draagbaar formaat, ideaal voor oefenen, lesgeven en repeteren. De LX15B is een eenvoudig te gebruiken en compacte versterkercombo, speciaal...
  • Kracht: 15 W
  • Luidsprekers: 2x 5 "
  • DI-uitgang: Nee
  • Aantal kanalen: 1

Laney LX15B BK Kleine basgitaarcombo

Dit is een automatische vertaling door software:

De LX15B biedt direct uit de doos grote bastonen – ontworpen om u een sonische prestatie te geven die groter is dan zijn kleine formaat! De LX Bass-versterkers leveren diepe bassen in een compact en draagbaar formaat, ideaal voor oefenen, lesgeven en repeteren. De LX15B is een eenvoudig te gebruiken en compacte versterkercombo, speciaal ontworpen voor basgitaar. Het levert met gemak een krachtige basklank. Het instrumentkanaal van de LX15B is voorzien van een 3-bands EQ voor toonvorming plus een Shape-schakelaar – dit zorgt voor een geweldig klinkende “go to”-instelling met één druk op de knop. Met een eenvoudige schakelaar kan een vooraf geselecteerde compressorinstelling worden toegevoegd. Dit voegt punch toe aan het originele basgeluid. De mini-jack AUX-ingang maakt het aansluiten van een afspeelapparaat zoals MP3/ipod/CD mogelijk om mee te jammen met liedjes of achtergrondtracks, plus een koptelefoonaansluiting om dit rustig te doen – een geweldige functie voor privé oefenen of laat op de avond sessies. De RMS-eindtrap van 15 W van de LX15B is gekoppeld aan een paar op maat ontworpen 5-inch woofers die een brede geluidsverspreiding en een indrukwekkend uitgangsniveau opleveren. De kleur zwart

Dit is een automatische vertaling door software:

Specificaties Kastontwerp Conventionele CD-ingang CD/MP3-ingangskanalen Eénkanaals kanaalbediening Pre Shape-schakelaar, versterking, 3-bands EQ, volumedrivers 2 x 5" aangepaste drivereffecten Ingebouwde compressor-equalisatie 3-bands EQ Koptelefoonaansluiting Koptelefoonaansluiting mini-jack Ingangen Enkel Jackingang Vermogen 15 Watt RMS

Kracht

Kracht: 15 W

Met een vermogen tot 15 W beschikt u over voldoende headroom voor indrukwekkend volume en dynamiek, of u nu in de studio, thuis of op een feestje bent.

Hoofdtelefoon uitgang

Hoofdtelefoon uitgang: Ja

De hoofdtelefoonuitgang maakt directe aansluiting van hoofdtelefoons mogelijk voor privé luisteren. Deze uitgang biedt een handige manier om van het geluid te genieten zonder anderen of omgevingsgeluid te storen.

Bestuurders

Bestuurders

  • Shape
  • Gain
  • Volume
  • Midden
  • Comp
  • Bass
  • Treble
Compressor

Compressor: Ja

Uitgerust met een compressor die automatisch geluidsniveaus egaliseert voor een vloeiendere en meer gebalanceerde output. De compressor helpt ongewenste volumeschommelingen te elimineren en biedt professionele geluidskwaliteit.

Aantal kanalen: 1

Dit product biedt een enkel kanaal, waardoor het eenvoudig is om een enkele audiobron aan te sluiten en te beheren. Ideaal voor eenvoudige opname of weergave waarbij minimale configuratie vereist is.

Functies

Luidsprekers

2x 5 "

Effect loop

Nee

Begrenzer

Nee

Bestuurders

Volume, Bass, Midden, Treble, Shape, Gain, Comp

Aantal kanalen

1

Eigenschappen

Kracht

15 W

Vermogen (Watt)

15

Ingangen en uitgangen

MP3/Line In

Ja

Hoofdtelefoon uitgang

Ja

USB

Nee

Externe luidspreker uitgang

Nee

DI-uitgang

Nee

Effecten

Compressor

Ja

Voeding

Werking op batterijen

Nee

Voeding

240V

Toebehoren

Adapter inbegrepen

Nee

Land

Land van herkomst

Groot Brittannië

3 / 5

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 4

5 0
4 1
3 2
2 1
1 0

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

A

Attila S.

hu Vlag

Hongarije

01/04/2024

S

Sirur Acquinus C.

hu Vlag

Hongarije

20/04/2023

P

Petr L.

cz Vlag

Tsjechië

26/01/2022

není špatné, ale raději jsem si vybral Fender Rumble 15

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
L

Luděk R.

cz Vlag

Tsjechië

20/01/2022

Documenten

Informatie over de fabrikant
Fabrikant:
Laney
Steelpark Road, B62 8HD, Halesowen, Verenigd Koninkrijk
Verantwoordelijke persoon:
Martin Pivoňka-Music Trade
Nová Ves 133,, 27752, Nová Ves u Melníka, Tsjechië
Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.