Selecteer het land van levering

Fender Rumble 100 V3 Basgitaarcombo

4,95/5

Productcode: . 213332

Fender Rumble 100 V3 Basgitaarcombo
4,95/5

Productcode: . 213332

€ 495
Op voorraad: > 5 st.
Basgitaarcombo Fender Rumble 100 V3 Basgitaarcombo

Fender Rumble 100 V3 Basgitaarcombo

€ 495
Draagbare solid-state éénkanaals combo Klasse D-versterker voor basgitaar uit de Rumble-serie die een rijk, gebalanceerd geluid levert, met een totaal uitgangsvermogen van 100 W @ 8 Ohm. Hij is uitgerust met één 12” Eminence Special Design-luidspreker, gehuisvest in een zwarte behuizing met een zilveren grilldoek die een retro Fender-uitstraling...
  • Kracht: 100 W
  • Luidsprekers: 1x 12 "
  • DI-uitgang: Ja

Fender Rumble 100 V3 Basgitaarcombo

Dit is een automatische vertaling door software:

Draagbare solid-state éénkanaals combo Klasse D-versterker voor basgitaar uit de Rumble-serie die een rijk, gebalanceerd geluid levert, met een totaal uitgangsvermogen van 100 W @ 8 Ohm. Hij is uitgerust met één 12” Eminence Special Design-luidspreker, gehuisvest in een zwarte behuizing met een zilveren grilldoek die een retro Fender-uitstraling geeft. Het biedt gain-, drive-, level-, mastervolume-, bass-, low-mid-, high-mid- en treble-regelaars, plus een overdrive aan/uit-schakelaar die kan worden bediend via een voetpedaal (niet inbegrepen) en een stempalet met 3 knoppen inclusief Contour aan/uit, helder aan/uit en vintage aan/uit drukknoppen. De versterker is verder uitgerust met een rode LED-indicator, ivoren soft-touch radioknoppen, een afneembaar frontrooster en een gegoten plastic draagriem met vernikkelde doppen. Eén 1/4" ingang, een 1/4" stereo hoofdtelefoonaansluiting, een 1/8" aux-ingang, een 1/4" (send/return) effectlus en één XLR-lijnuitgang met Ground Lift zijn aanwezig. Afmetingen: 355,6 x 419,1 x 469,9 mm Gewicht: 9,97 kg Kleurcombinatie zwart en zilver.

Dit is een automatische vertaling door software:

Fender Rumble 100 V3 — 100-watt klasse-D bascombo voor podium en studio

De Fender Rumble 100 V3 levert 100 watt Class-D-vermogen via een enkele 12" Eminence Special Design-luidspreker in een multiplexkast met poort die minder dan 10 kg weegt. Deze combo is gebouwd voor bassisten die echt podiumvolume nodig hebben zonder een rugbrekend gewicht, en brengt de krachtige Fender-basklank naar repetitieruimtes, kleine clubs en opnamesessies. Met zijn combinatie van vintage karakter en opties die perfect zijn voor optredens, onderscheidt de Rumble 100 V3 zich als een draagbare oplossing voor professionele muzikanten.

Vernieuwde draagbaarheid met vintage Fender-DNA

Wat deze combo onderscheidt, is de lichtgewicht behuizing van multiplex met poort, gecombineerd met een klasse-D-vermogensgedeelte dat 100 watt bij 8 ohm levert zonder de omvang van oudere basversterkers. Dankzij de drie klankopties — bright, contour en vintage — kunnen muzikanten eenvoudig schakelen tussen heldere hoge tonen, een uitgesneden middenbereik en buisachtige warmte. De integratie met PA-systemen is gestroomlijnd door de speciale XLR-lijnuitgang met ground lift en pre/post-schakeling.

Klasse-D-vermogen en Eminence-luidspreker — Headroom voor onderweg

De klasse-D-versterkertopologie houdt de kast licht en levert 100 watt aan een 12" Eminence Special Design-driver. Bassisten kunnen rekenen op voldoende headroom voor liveoptredens naast een drummer, terwijl het compacte formaat zorgt voor eenvoudig transport. De behuizing met poort breidt bovendien de weergave in het lage bereik uit, zodat spelers op een viersnarige bas de zaal kunnen laten trillen.

  • Uitgangsvermogen: 100 W bij 8 ohm — voldoende headroom voor optredens in kleine tot middelgrote zalen
  • Luidspreker: 12" Eminence Special Design — ontworpen voor heldere basweergave over het volledige frequentiebereik
  • Met een gewicht van slechts 9,98 kg is hij gemakkelijk mee te nemen naar elke sessie of locatie.

4-bands EQ en drie-knops voicing — stel je eigen kenmerkende geluid in

De vierbands-EQ gaat verder dan de standaard toonregelaars en bestrijkt de lage tonen, lage middentonen, hoge middentonen en hoge tonen. Spelers kunnen de schakelaars ‘Bright’, ‘Contour’ en ‘Vintage’ inschakelen voor onmiddellijke klankveranderingen. Het overdrive-circuit, dat met een voetschakelaar kan worden bediend, voegt naar behoefte extra karakter en dynamiek toe tijdens een nummer.

  • EQ-banden: Bas, lage middentonen, hoge middentonen, hoge tonen — nauwkeurige regeling over het gehele frequentiebereik
  • Voicing-schakelaars: Bright, Contour, Vintage — snel kiezen tussen moderne, klassieke of 'scooped' klanken
  • Door de drive- en level-regelaars te activeren, krijg je een met een voetschakelaar bedienbare overdrive voor expressieve passages.

DI-uitgang, effectlus en stille oefenmodus — ontworpen voor gebruik in de praktijk

Dankzij de vele aansluitmogelijkheden is dit model veelzijdig inzetbaar voor zowel live- als thuisgebruik. De XLR-line-uitgang met ground lift levert een direct, ruisvrij signaal aan de PA, terwijl een 1/4"-effectlus ruimte biedt voor compressors en pedalen. Thuis of 's avonds laat oefenen is geen probleem dankzij de aux-ingang en hoofdtelefoonuitgang.

  • DI-uitgang: XLR met ground lift — stuur een gebalanceerd signaal rechtstreeks naar de PA of opnameapparatuur
  • Effectlus: 1/4" send/return — sluit pedalen op de optimale plek aan
  • Dankzij de aux-ingang en hoofdtelefoonaansluiting kun je geruisloos meespelen en privé repeteren.

Professionele bassisten, optredende muzikanten en thuisstudio-muzikanten

Deze combo is ontworpen voor muzikanten die één versterker voor alle situaties willen en past naadloos in repetitie-, live- en opnameopstellingen. Hij biedt gemiddelde spelers ruime headroom en een DI-uitgang, terwijl optredende bassisten profiteren van de met een voetschakelaar bedienbare overdrive en de directe uitgang. Wie thuis opneemt, krijgt via de line-uitgang een zuiver signaal met het volledige frequentiebereik, en dankzij de hoofdtelefoonaansluiting kun je in alle rust oefenen. Met een gewicht van minder dan 10 kg is de Rumble 100 V3 ideaal voor iedereen die met het openbaar vervoer tussen oefenruimtes of podia reist.

Kracht

Kracht: 100 W

Met een vermogen tot 100 W beschikt u over voldoende headroom voor indrukwekkend volume en dynamiek, of u nu in de studio, thuis of op een feestje bent.

Effect loop

Effect loop: Ja

De Effect Loop maakt het eenvoudig om externe effecten aan te sluiten. Deze functie biedt de mogelijkheid om verschillende geluidseffecten toe te voegen en te bewerken zonder het onderliggende signaal te beïnvloeden. Het is een geweldige oplossing voor muzikanten en geluidstechnici die meer flexibiliteit en creativiteit nodig hebben in geluidsverwerking.

Voetschakelaar ingang

Voetschakelaar ingang: Ja

Het heeft een voetschakelaaringang waarmee u verschillende functies van het apparaat kunt bedienen zonder uw handen te gebruiken. Met deze functie kunt u eenvoudig effecten, kanalen of andere instellingen wisselen terwijl u speelt, wat ideaal is voor liveoptredens en soepele bediening zonder uw spel te onderbreken.

Hoofdtelefoon uitgang: Ja

De hoofdtelefoonuitgang maakt directe aansluiting van hoofdtelefoons mogelijk voor privé luisteren. Deze uitgang biedt een handige manier om van het geluid te genieten zonder anderen of omgevingsgeluid te storen.

Bestuurders

  • Bass
  • Gain
  • Volume
  • Vintage
  • Overdrive
  • Niveau
  • Low Middle
  • Treble
  • High Middle
  • Aandrijving
  • Bright

DI-uitgang: Ja

Uitgerust met een DI-uitgang die directe en gebalanceerde overdracht van het audiosignaal naar mixers of opnameapparaten mogelijk maakt zonder kwaliteitsverlies. Deze uitgang minimaliseert ruis en interferentie, waardoor het ideaal is voor professionele omgevingen waar het belangrijk is om een schoon en sterk signaal te behouden over uitgebreide verbindingen. De DI-uitgang is ideaal voor zowel liveoptredens als studio-opnames.

Geschiktheid

Type weergave

Eminence Special Design

Functies

Luidsprekers

1x 12 "

Effect loop

Ja

Begrenzer

Nee

Eigenschappen

Kracht

100 W

Vermogen (Watt)

100

Ingangen en uitgangen

MP3/Line In

Ja

Voetschakelaar ingang

Ja

Hoofdtelefoon uitgang

Ja

USB

Nee

Externe luidspreker uitgang

Nee

DI-uitgang

Ja

Verpakking

Pakket omvat

Stroomkabel

Voeding

Werking op batterijen

Nee

Voeding

240V

Toebehoren

Voetschakelaar inbegrepen

Nee

Afmetingen en gewicht

Gewicht

10 kg

Land

Land van herkomst

Indonesië

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 42

Klantbeoordelingen van het product

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

AI-samenvatting van beoordelingen

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 42

Sterke punten

  • Geluidskwaliteit: Klanten zijn vol lof over het uitstekende geluid van de versterker; ze omschrijven het als vol, krachtig en helder, met een goede basweergave en talrijke geluidsopties.
  • Draagbaarheid: De versterker wordt vaak geprezen omdat hij ongelooflijk licht is en gemakkelijk te vervoeren, wat hem ideaal maakt voor muzikanten die veel onderweg zijn.
  • Veelzijdigheid: De versterker staat bekend om zijn compatibiliteit met diverse instrumenten, waaronder basgitaren, elektrische gitaren, keyboards, Rhodes- en Wurlitzer-piano’s, en is geschikt voor oefeningen, repetities en liveoptredens.
  • Vermogen: Ondanks zijn lichte gewicht levert de versterker voldoende vermogen voor bandrepetities met luidruchtige drummers en voor kleine tot middelgrote optredens.
  • Klinkvorming: De versterker biedt uitgebreide mogelijkheden voor klinkvorming, waaronder een 4-bands EQ en diverse klankmodificatoren zoals ‘bright’, ‘contour’ en ‘vintage’-instellingen, waarmee gebruikers een breed scala aan geluiden kunnen creëren.

Zwakke punten

  • Problemen met terugkoppeling: Sommige gebruikers hebben gemeld dat de versterker terugkoppeling en brom kan veroorzaken wanneer deze loodrecht op de combo staat, waardoor een draai van 90 graden nodig is om het geluid te stoppen.
  • Ontbrekende voetschakelaar: Een veelgehoorde klacht is het ontbreken van een voetschakelaar in het basispakket, die als essentieel wordt beschouwd voor liveoptredens of studio-opnames, vooral bij gebruik van de overdrive-functie.

Wat klanten herhalen

“Zeer tevreden over alles.” “Lichte en krachtige combo!” “Prachtig vintage ontwerp, makkelijk mee te nemen.” “Het klinkt prachtig en helder, de bas komt goed tot zijn recht.” “Alles wat je nodig hebt voor repetities, opnames en optredens in kleine zalen.” “Ongelooflijk lichte combo met waanzinnig veel vermogen.”

Conclusie

Deze basversterker staat bij muzikanten hoog aangeschreven vanwege zijn veelzijdigheid en draagbaarheid, waardoor hij geschikt is voor repetities, kleine optredens en zelfs grotere podia dankzij de DI-uitgang. Klanten waarderen de krachtige en heldere klank, evenals het lichtgewicht ontwerp.

Documenten

Gebruiksaanwijzingen
Informatie over de fabrikant
Fabrikant:
Fender Musical Instruments Corporation
311 Cessna Circle, 92878, Corona, Verenigde Staten
Verantwoordelijke persoon:
Fender (EDC) B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27, 2132 WT, Hoofddorp, Nederland
Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.