- Volume: 250 ml
- Kleur: Transparant
- Aantal per verpakking (stuks): 1
Cernit Varnish Lak 250 ml Glossy
Dit is een automatische vertaling door software:
Vernis speciaal gemaakt voor de Cernit klei. Deze lak op waterbasis is na het drogen volledig helder en eenmaal gebakken voorkomt het schade door stoten of krassen. De lak is waterdicht.
Meng de vernis voor gebruik. De vernis op waterbasis moet worden aangebracht op een polymeerklei die wordt gebakken en ontvet met alcohol of de borstelreiniger. Het is heel gemakkelijk te gebruiken met een dunne borstel.
Zodra de klei bedekt is met vernis, moet de droogtijd één uur bedragen. De droogtijd tussen verschillende lagen moet zorgvuldig in de gaten worden gehouden. Je resultaat is perfect als je 2 of 3 lagen aanbrengt.
Zodra het droog aanvoelt, bakt u het nogmaals op 110°C in de huishoud- en voorverwarmde oven gedurende 15 minuten. Laat het gedurende 48 uur afkoelen om de best mogelijke hardheid te verkrijgen.
Wanneer u klaar bent met het werken met de lak, kunnen materiaal en penselen met water worden gereinigd.
De glanzende vernis behoudt de glanzende afwerking van de Cernit Number One en beschermt de klei. Voor een helder resultaat zonder het vervelende werk van schuren en polijsten is de glanzende lak perfect. De Cernit-lak heeft een onberispelijke afwerking zonder luchtbellen.
Aantal per verpakking (stuks)
Volume
Land van herkomst
Belgium
Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 1
Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.
Documenten
Informatie over de fabrikant
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.

