Selecteer het land van levering

Bugera BXD15A Basgitaarcombo

4,50

Productcode: . 225880 (BXD15A_EU1)

Bugera BXD15A Basgitaarcombo

4,50

Productcode: . 225880 (BXD15A_EU1)

Basgitaarcombo Bugera BXD15A Basgitaarcombo

Bugera BXD15A Basgitaarcombo

€ 369
Krachtige tweekanaals bascombo met wedge-ontwerp en 1000 W vermogen. Het bevat een 15" TURBOSOUND aluminium luidspreker, een revolutionaire klasse D-versterker en een hoogspannings-MOSFET-voorversterker, met het geluid van een buizenversterker. Combo is uitgerust met een conventionele compressor, DYNAMIZER Power Management-technologie, heeft...
  • Kracht: 1000 W
  • Luidsprekers: 1x 15 "
  • DI-uitgang: Ja

Bugera BXD15A Basgitaarcombo

Dit is een automatische vertaling door software:

Krachtige tweekanaals bascombo met wedge-ontwerp en 1000 W vermogen. Het bevat een 15" TURBOSOUND aluminium luidspreker, een revolutionaire klasse D-versterker en een hoogspannings-MOSFET-voorversterker, met het geluid van een buizenversterker. Combo is uitgerust met een conventionele compressor, DYNAMIZER Power Management-technologie, heeft bedieningselementen voor bas, midden en hoge tonen, schakelbare middenfrequentieregeling, schakelbare Ultra Low- en Ultra High-functie, passieve Gyrator EQ en effects loop. Wordt aangesloten op XLR DI-uitgang voor directe aansluiting op de mix, schakelbare tuneruitgang en AUX-ingang. Het apparaat beschikt over een actief koelsysteem, geïntegreerde limiter en dubbele voetschakelaar voor Mute- en FX-functies (voetschakelaar niet inbegrepen).Afmetingen: 566 x 480 x 452 mm.Gewicht: 22 kg.

Kracht

Kracht: 1000 W

Met een vermogen tot 1000 W beschikt u over voldoende headroom voor indrukwekkend volume en dynamiek, of u nu in de studio, thuis of op een feestje bent.

Effect loop

Effect loop: Ja

De Effect Loop maakt het eenvoudig om externe effecten aan te sluiten. Deze functie biedt de mogelijkheid om verschillende geluidseffecten toe te voegen en te bewerken zonder het onderliggende signaal te beïnvloeden. Het is een geweldige oplossing voor muzikanten en geluidstechnici die meer flexibiliteit en creativiteit nodig hebben in geluidsverwerking.

Voetschakelaar ingang

Voetschakelaar ingang: Ja

Het heeft een voetschakelaaringang waarmee u verschillende functies van het apparaat kunt bedienen zonder uw handen te gebruiken. Met deze functie kunt u eenvoudig effecten, kanalen of andere instellingen wisselen terwijl u speelt, wat ideaal is voor liveoptredens en soepele bediening zonder uw spel te onderbreken.

Begrenzer

Begrenzer: Ja

Een limiter wordt gebruikt om het maximale niveau van een audiosignaal te beperken om overbelasting en vervorming te voorkomen. Wanneer de ingestelde drempelwaarde wordt overschreden, verlaagt het automatisch het volume, waardoor het signaal binnen een veilig en gecontroleerd bereik blijft. Het is belangrijk in audioproductie om een stabiel en gebalanceerd geluid te behouden in verschillende situaties, zoals opnemen, mixen of liveoptredens.

Compressor: Ja

Uitgerust met een compressor die automatisch geluidsniveaus egaliseert voor een vloeiendere en meer gebalanceerde output. De compressor helpt ongewenste volumeschommelingen te elimineren en biedt professionele geluidskwaliteit.

DI-uitgang: Ja

Uitgerust met een DI-uitgang die directe en gebalanceerde overdracht van het audiosignaal naar mixers of opnameapparaten mogelijk maakt zonder kwaliteitsverlies. Deze uitgang minimaliseert ruis en interferentie, waardoor het ideaal is voor professionele omgevingen waar het belangrijk is om een schoon en sterk signaal te behouden over uitgebreide verbindingen. De DI-uitgang is ideaal voor zowel liveoptredens als studio-opnames.

Geschiktheid

Type weergave

Turbosound

Functies

Luidsprekers

1x 15 "

Effect loop

Ja

Begrenzer

Ja

Eigenschappen

Kracht

1000 W

Vermogen (Watt)

1000

Ingangen en uitgangen

Voetschakelaar ingang

Ja

USB

Nee

DI-uitgang

Ja

Effecten

Compressor

Ja

Voeding

Werking op batterijen

Nee

Voeding

240V

Toebehoren

Adapter inbegrepen

Nee

Land

Land van herkomst

China

4,50 / 5

Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 4

5 3
4 1
3 0
2 0
1 0

Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.

K

Klant

cz Vlag

Tsjechië

11/01/2026

Dobrý a hlasitý zvuk za celkem nízkou cenu, design je zajímavý, ale materiál by mohl být trochu lepší. Menší šum na vyšší hlasitosti, ale to je možná chyba na straně ne tolik kvalitního kabelu.

Goed en luid geluid voor een vrij lage prijs, het ontwerp is interessant maar het materiaal zou iets beter kunnen. Minder ruis bij hogere volumes, maar dat kan een fout zijn van de niet zo hoge kwaliteit kabel.

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
H

Heureka.cz

cz Vlag

Tsjechië

22/08/2025

Doporučuje produkt

Velká hmotnost, absence bočních madel.

Plusy: Velké dynamické i témbrové možnosti

Beveelt een product aan

Zwaar gewicht, geen handgrepen aan de zijkant.

Pluspunten.

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
K

Kaloyan K.

bg Vlag

Bulgarije

10/08/2020

Бас кубето вече е доставено при мен и съм много доволен .Благодаря

De bas kubus is al geleverd aan mij en ik ben erg tevreden. Bedankt

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.
S

Stanislav T.

cz Vlag

Tsjechië

09/09/2017

Šel jsem do tohoto aparátu spíš ze zvědavosti, i když ukázky na youtube byly lehce pozitivní. Nicméně po půl roce užívání můžu říct, že se jedná o velice kompatibilní aparát a člověk využije všechny ty serepetičky jako kompresor, nastavení středových frekvencí atd. Každej si tam prostě najde svůj zvuk. 15" reprák si vodmaká svý a tlačí suprově. Těch 1000W .......berme to realisticky :-D Nicméně aparát vyhraje v pohodě i větší podia. Super jsou i podsvícený poťáky na ovládacím panelu a výstup na ladičku. Za málo peněz hodně muziky. Jediný co mně sere je absence bočních madel. Jinak vřele doporučuji.

Ik ging naar deze camera uit nieuwsgierigheid, ook al waren de demo's op YouTube enigszins positief. Na een half jaar gebruik kan ik echter zeggen dat het een zeer compatibel apparaat is en dat je alle kleine dingen zoals compressor, middentoneninstellingen, etc. kunt gebruiken. Iedereen vindt er gewoon zijn eigen geluid in. De 15" speaker doet zijn werk en pusht echt goed. Die 1000W.......laten we het realistisch nemen :-D Het apparaat zal echter gemakkelijk nog grotere podia winnen. De verlichte knoppen op het bedieningspaneel en de tuneruitgang zijn ook geweldig. Veel muziek voor weinig geld. Het enige wat mij stoort is het ontbreken van zijhandgrepen. Verder raad ik het ten zeerste aan.

Geautomatiseerde vertaling

Deze beoordeling kan niet worden vertaald.

Documenten

Informatie over de fabrikant
Fabrikant:
Empower Tribe Commercial FZE
Jebel Ali Freezone, LB181504WS13, 00000, Dubai, Verenigde Arabische Emiraten
Verantwoordelijke persoon:
Music Tribe DE1 GmbH
Otto-Brenner-Strasse 4a, 47877, Willich, Duitsland
Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.