- Werking op batterijen: Ja
- USB: Ja
- MIDI interface: Nee
Boss GT-1 Gitaar multi-effect
Dit is een automatische vertaling door software:
Ultradraagbaar en gebruiksvriendelijk gitaarmulti-effect met de krachtige BOSS GT-serie engine, die je toegang geeft tot een enorme selectie versterkers en effecten van wereldklasse voor alle soorten muziek. Een gestroomlijnde interface maakt snelle en intuïtieve geluidscreatie mogelijk, terwijl een toewijsbare bedieningsschakelaar en expressiepedaal dynamische real-time effectaanpassing mogelijk maken. Door verbinding te maken met BOSS Tone Central kunt u gratis professionele patches, bewerkingssoftware en meer downloaden. Vier AA-batterijen zorgen voor maximaal zeven uur speeltijd.
Type: Multieffect
Multi-effect is een apparaat dat meerdere effecten combineert in één apparaat. Hiermee kunnen spelers schakelen tussen verschillende geluidseffecten - zoals distortion, delay, reverb, modulatie of dynamiek - en vaak is het ook mogelijk om aangepaste presets te maken en op te slaan. Multi-effecten zijn populair vanwege hun veelzijdigheid, compacte ontwerp en gebruiksgemak, zowel bij liveoptredens als in de studio.
Bestuurders
- Voetschakelaar
- Knob
- Voorversterker
- Easy Select
- Delay
- Memory Edit
- Easy Edit
- FX1/Comp
- OD/DS
- FX2/Mod
Ingangen
- FS/Expression
- Mono
- AUX
Uitgangen
- Mono
- USB
- Stereo
- 3,5 mm TRS-koptelefoonaansluiting
Werking op batterijen: Ja
Batterijvoeding biedt flexibiliteit en mobiliteit. Met deze functie kunt u het apparaat overal gebruiken, zelfs op plekken waar geen stopcontact beschikbaar is. Batterijvoeding is ideaal voor situaties waarin draagbaarheid en onafhankelijkheid van het net vereist zijn, of u nu buiten bent, onderweg bent of op een locatie met beperkte toegang tot elektriciteit.
Type
Aantal effecten
Bestuurders
Voetschakelaar (3 x), Knob (3 x), Easy Select, Easy Edit, FX1/Comp, OD/DS, Voorversterker, FX2/Mod, Delay, Memory Edit
Aantal voorinstellingen
MIDI interface
Ingangen
Uitgangen
Mono (1 x), Stereo (1 x), USB, 3,5 mm TRS-koptelefoonaansluiting (1 x)
USB
Adapter inbegrepen
Land van herkomst
China
Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.
AI-samenvatting van beoordelingen
Gebaseerd op het aantal beoordelingen: 46
Sterke punten
- Geluidskwaliteit: Klanten zijn vol lof over de uitstekende geluidskwaliteit, met name de drive-effecten, en benadrukken de lage ruis en de geweldige sustain.
- Veelzijdigheid en aanpassingsmogelijkheden: Het apparaat biedt eindeloze variaties en een breed scala aan geluiden die geschikt zijn voor diverse muziekgenres, met talrijke opties voor geluidsaanpassing.
- Gebruiksvriendelijke interface: De interface op het apparaat is goed doordacht, logisch en eenvoudig in gebruik, waardoor het gemakkelijk te leren en te bedienen is.
- Integratie met pc-software: De Boss Tone Studio-software is zeer effectief voor het gemakkelijk en snel instellen van patches, wat de gebruikerservaring verbetert.
- Prijs-kwaliteitverhouding: Veel gebruikers vinden dat het product voor zijn prijs aanzienlijke prestaties en kwaliteit biedt, waardoor het een waardevolle investering is.
Zwakke punten
- Nauwkeurigheid van de tuner: Sommige gebruikers melden dat de ingebouwde tuner niet erg goed is; deze knippert af en toe op een vervelende manier en is minder stabiel in vergelijking met andere multi-effectapparaten.
- Compatibiliteit met stuurprogramma’s: Er zijn aanzienlijke problemen met de drivercompatibiliteit voor Windows 7 en 10, waardoor het voor sommige gebruikers vrijwel onmogelijk is om het apparaat op deze besturingssystemen aan te sluiten.
- Stroomadapter niet meegeleverd: Het product wordt niet geleverd met een stroomadapter, iets wat bij de meeste vloermodellen met multi-effecten wel standaard is inbegrepen en de totale kosten verhoogt.
Wat klanten herhalen
Conclusie
Documenten
Gebruiksaanwijzingen
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.
