cookies
Je zult onze "cookies" heerlijk vinden
De cookies op de Muziker website worden gebruikt om je bezoek aan ons zo aangenaam mogelijk te maken. Je kunt akkoord gaan met het gebruik van alle cookies door op de knop "Ik ga akkoord" te klikken, of selecteer alleen de cookies die je wilt gebruiken in de instellingen. Meer informatie.
Ik ga akkoord
Weigeren
Verkoop beëindigd

Astell&Kern A&norma SR15

Draagbare muziekspeler. A&norma zet de standaard op het gebied van hifi-audio voor beginnende luisteraars. De SR15 is het eerste model van de nieuw geïntroduceerde standaardlijn van Astell&Kern. Dubbele DAC van CS43198, MasterHIFI-tier-chipsets...
Verkoop beëindigd
Dit product wordt niet meer geproduceerd of is niet opgenomen in het actuele aanbod. Wij raden aan om een alternatief product te kiezen.
Alternatief kiezen (4)
Draagbare muziekspeler Astell&Kern A&norma SR15

Astell&Kern A&norma SR15

Alternatief kiezen (4)

Productcode: A&NORMA-SR15. | ID: 286727

Astell&Kern A&norma SR15

Dit is een automatische vertaling door software:

Draagbare muziekspeler. A&norma zet de standaard op het gebied van hifi-audio voor beginnende luisteraars. De SR15 is het eerste model van de nieuw geïntroduceerde standaardlijn van Astell&Kern. Dubbele DAC van CS43198, MasterHIFI-tier-chipsets van Cirrus Logic. Verbeterde audioverwerkingskracht en pittige gebruikersinterface met quad-core CPU. Native DSD-weergave en op weergave gerichte gebruikersinterface. Krachtige audioprestaties samengesteld door de knowhow van Astell&Kern. De A&norma SR15 gebruikt twee audio-DAC-chips voor een Dual-DAC-opstelling. Deze chips staan ​​bekend om hun gebruik in Home HiFi-systemen die een grotere aanwezigheid bieden in vergelijking met de inferieure DAC-chips die zijn ontworpen voor mobiele apparaten. Al meer dan dertig jaar heeft Cirrus Logic een reputatie opgebouwd als expert op het gebied van audio-IC-innovatie. De audio-innovatie van Cirrus Logic wordt vandaag de dag voortgezet met de ontwikkeling van MasterHIFI-producten van de beste audio-IC-ontwerpingenieurs in de branche. Deze geïntegreerde schakelingen, samen met ingebedde software en DSP-algoritmen, zorgen voor uitmuntendheid in het afspelen van audio in nieuwe generaties mobiele producten. De Quad-core CPU geeft je nog meer verwerkingskracht voor je digitale muziek en een veel snellere, natuurlijke gebruikersinterface. Verdwaal in uw muziek zonder afleiding. De A&norma SR15 speelt digitale bestanden in elke resolutie tot 24-bit/192 kHz, bit-voor-bit. Voor 32-bits audio wordt downsampling uitgevoerd met de SRC-methode (Sample Rate Converter). DSD is native tot 64 MHz en DSD 128 MHz wordt voor weergave omgezet naar PCM. Dankzij een eenvoudige USB-aansluiting kan de A&norma SR15 worden gebruikt als digitaal muziekopslagapparaat en/of voorversterker om digitale audio via USB uit te voeren. Materiaal: aluminium. Scherm: 3,3“ LCD-scherm. Ondersteunde audioformaten: WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE, AAC, ALAC, AIFF, DFF, DSF. Impedantie: 1,1 Ohm voor 3,5 mm jack-telefoonuitgang. Batterij: 3150 mAh, 3,7 V Li-polymeer. Geheugen: Ingebouwd: 64 GB, Extern – microSD max. 400 GB. Ondersteunde besturingssystemen: Windows 7, 8, 10 (32/64 bit), Mac OS X 10.7 en hoger. Afmetingen: 57,5 ​​x 99,7 x 16,1 mm. Gewicht: 154 gram. Kleur: zwart

Parameters en specificaties

Functies

Ingebouwde luidspreker

Nee

Eigenschappen

Kleur

Ingangen en uitgangen

USB

Ja

Geheugenkaart slot

MP3/Line In

Ja

Voeding

Werking op batterijen

Ja

Voeding

Alleen USB

Toebehoren

Adapter inbegrepen

Nee

Land

Land van herkomst

China

Aanbevolen accessoires