- Type: Analoog, Compressor
- True bypass: Ja
- Werking op batterijen: Ja
Ampeg Opto Comp Basgitaareffect
Dit is een automatische vertaling door software:
Het Ampeg Opto Comp analoge effectpedaal met een optisch circuit geïnstalleerd in een hoogwaardige, volledig metalen constructie. Het zorgt voor een soepele compressie in een vintage stijl, waardoor gitaren en basgitaren heldere hoge tonen en duurzaamheid krijgen. Het biedt drie knoppen om de compressie-, release- en uitgangsniveaufuncties te regelen.
Dit is een automatische vertaling door software:
Technische specificaties:
- Levert soepele compressie in vintage-stijl
- Kies het perfecte geluid met de compressie- en releaseregelaars
- Met uitgangscontrole kunt u de duurzaamheid maximaliseren en zware compressie compenseren
- Echte bypass, analoog ontwerp met ongelooflijke signaal-ruisverhouding
- Chassisconstructie: Rijklaar, volledig van metaal
- Voeding: 9V batterij of 9V DC voeding (niet inbegrepen)
Type
- Analoog
- Compressor
True bypass: Ja
Het beschikt over een echte bypass-functie, die ervoor zorgt dat wanneer de effecten zijn uitgeschakeld, het signaal direct door het apparaat gaat, zonder beïnvloeding of degradatie.
Werking op batterijen: Ja
Batterijvoeding biedt flexibiliteit en mobiliteit. Met deze functie kunt u het apparaat overal gebruiken, zelfs op plekken waar geen stopcontact beschikbaar is. Batterijvoeding is ideaal voor situaties waarin draagbaarheid en onafhankelijkheid van het net vereist zijn, of u nu buiten bent, onderweg bent of op een locatie met beperkte toegang tot elektriciteit.
Type
Kleur
Werking op batterijen
Adapter inbegrepen
Land van herkomst
China
Alle beoordelingen zijn afkomstig van geverifieerde klanten die in het verleden een product bij ons hebben gekocht.
Documenten
Veiligheidsinstructies
Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.

