Selecteer het land van levering

HAPPY HOUR
Deal
Nieuw

Aguilar TLC Compressor EQ DLX Basgitaareffect

Productcode: . 1217469 (AGCOMPDLX)

HAPPY HOUR
Deal
Nieuw

Aguilar TLC Compressor EQ DLX Basgitaareffect

Productcode: . 1217469 (AGCOMPDLX)

€ 355
€ 381
- 7 %
Op voorraad: > 5 st.
Happy Hours - gebruik de code:  HAPPY-HOUR-ONLY-NOW bij het afrekenen en pak een speciale korting op dit product! Alleen tijdelijk geldig.
Basgitaareffect Aguilar TLC Compressor EQ DLX Basgitaareffect

Aguilar TLC Compressor EQ DLX Basgitaareffect

€ 355
€ 381
- 7 %
Volledige dynamische controle. Muzikale toonvorming. Studio workflow voor bas. De TLC DLX Compressor EQ is Aguilar's meest complete bascompressor tot nu toe en combineert professionele dynamische controle met muzikale EQ in een compact, pedalboard-vriendelijk formaat. Gebouwd op de basis van de originele TLC Compressor, breidt de DLX de control...
  • Type: Compressor, Equalizer
  • Soorten effecten: Compressor, Equalizer
  • True bypass: Nee
  • Werking op batterijen: Nee
  • Ingangen: Jack 6,3 mm TS
  • Uitgangen: Jack 6,3 mm TS

Aguilar TLC Compressor EQ DLX Basgitaareffect

Dit is een automatische vertaling door software:

Volledige dynamische controle. Muzikale toonvorming. Studio workflow voor bas.
De TLC DLX Compressor EQ is Aguilar's meest complete bascompressor tot nu toe en combineert professionele dynamische controle met muzikale EQ in een compact, pedalboard-vriendelijk formaat. Gebouwd op de basis van de originele TLC Compressor, breidt de DLX de control set uit om bassisten volledige controle te geven over dynamiek, gevoel en consistentie, terwijl brede, muzikale toonvorming wordt toegevoegd, geïnspireerd door Aguilar's klassieke DB 925 circuit.

De TLC DLX is ontworpen voor zowel podium- als studiogebruik en levert transparante compressie, intuïtieve visuele controle en toonversterking die natuurlijk aanvoelt onder de vingers en moeiteloos in de mix past.

  • Studio-compressie met volledige controle
  • Geïntegreerde Bass & Treble EQ voor muzikale toonvorming
  • LED gain-reductie meting voor directe visuele feedback
De TLC DLX is gemaakt voor bassisten die meer willen dan eenvoudige "aan/uit" compressie. Hij volgt een bekende studioworkflow - eerst de dynamiek regelen, dan de toon verbeteren - en brengt zo het gevoel en de flexibiliteit van een channelstrip naar het pedaalbord.
Of je hem nu gebruikt voor subtiele egalisatie, extra punch of stevige piekregeling, de TLC DLX biedt nauwkeurige controle terwijl het natuurlijke karakter van je instrument behouden blijft.

Dit is een automatische vertaling door software:

Aguilar TLC Compressor EQ DLX: Dynamische controle en muzikale toonvorming

De Aguilar TLC Compressor EQ DLX is een bascompressorpedaal dat is ontworpen om precieze controle over dynamiek en toon te leveren. Dit product combineert geavanceerde compressiecircuits met een geïntegreerde EQ, waardoor bassisten hun geluid kunnen aanpassen met zowel helderheid als muzikaliteit. De Aguilar TLC Compressor EQ DLX volgt een aanpak in studiostijl, waarbij eerst de transiënten worden gecontroleerd voordat het instrument wordt versterkt met brede bas en treble boosts, wat een gepolijste, mixklare toon oplevert. Het pedaal is bedoeld voor zowel podium- als studio-omgevingen en wordt geprezen om zijn transparante compressie, responsieve bediening en natuurlijke toonversterking.

Bijzondere kenmerken: Parallel Compressie & Studio-EQ Circuit

De Aguilar TLC Compressor EQ DLX onderscheidt zich met parallelle compressie via een mengregeling, waardoor spelers droge en gecomprimeerde signalen kunnen mengen voor punch en nuance. De boost-only bass en treble EQ zijn afgeleid van Aguilar's klassieke DB 925 voorversterkercircuit, waardoor het klankpalet verder wordt uitgebreid. Een intuïtieve LED gain-reductiemeter zorgt voor directe en herhaalbare visuele feedback.

Volledige dynamische controle voor optredens en opnames

Nauwkeurige dynamische controle is cruciaal in zowel live- als opnamecontexten om consistent volume en klankkarakter te behouden. De configuratie van het pedaal brengt bekende studiogereedschappen naar het pedaalbord, waardoor geavanceerde compressie toegankelijk en eenvoudig te beheren is voor elke speler.

  • Compressor regelaars: Threshold, Attack, Release, Ratio, Blend, Output - Past gevoel en sustain aan voor uitvoeringsstijl
  • Gain-Reduction Meter: Visuele LED-meter - Geeft direct de hoeveelheid compressie aan

Muzikale EQ-vorming: Geef je eigen geluid een boost

Toonvorming definieert de plaats van de bas in elke mix. Boost-only bass en treble EQ curves geïnspireerd door het DB 925 circuit bieden een vol, muzikaal spectrum en helpen helderheid, diepte en presence te leveren zonder hardheid.

  • Basversterking: Volheid en laag gewicht - verdikt het geluid zonder modderigheid
  • Treble Boost: Helderheid en articulatie - verbetert nootdefinitie en aanwezigheid

Geoptimaliseerd voor integratie met pedalboards

Afmetingen en workflow zijn belangrijk op moderne pedalboards. De compacte TLC Compressor EQ DLX levert kanaalstrip-workflow, parallelle compressie en toonverbetering in één apparaat, met afmetingen die geschikt zijn voor elke opstelling.

  • Afmetingen: 153 mm (B) x 83 mm (L) x 57 mm (H) - minimaal pedalboard oppervlak
  • Voeding: 9V DC voeding - integreert met gewone pedalboardvoedingen
  • Ingangen/uitgangen: 1 x 6,35 mm (1/4") in, 1 x 6,35 mm (1/4") uit - standaard instrument connectiviteit

Voor wie is het?

De Aguilar TLC Compressor EQ DLX is de juiste keuze voor bassisten - van professionals die transparante maar krachtige compressie zoeken tot serieuze hobbyisten die tonale flexibiliteit eisen. Het pedaal blinkt uit voor spelers die dynamisch management nodig hebben met subtiele of uitgesproken EQ, ter ondersteuning van consistente prestaties op het podium en mixklare basklanken in de studio. Dit pedaal is ontworpen voor mensen die waarde hechten aan een naadloze workflow, tactiele bediening en de mogelijkheid om hun toon op maat te maken voor elke context, en beloont zowel creatief experimenteren als precieze geluidsversterking.

Type

Type

  • Compressor
  • Equalizer

Bestuurders

  • Ratio
  • Mengsel
  • Treble
  • Release
  • Bass
  • Uitgang
  • Attack
  • Treshold

Ingangen: Jack 6,3 mm TS

Een universele connector waarmee u diverse audioapparaten kunt aansluiten.

Uitgangen: Jack 6,3 mm TS

Een universele connector waarmee u diverse audioapparaten kunt aansluiten.

Geschiktheid

Compatibel met

Bass Guitar

Functies

Soorten effecten

Compressor, Equalizer

True bypass

Nee

Aantal knoppen

1

MIDI interface

Nee

Ingebouwde stemapparaat

Nee

Eigenschappen

Kleur

Zwart

Ingangen en uitgangen

USB

Nee

Ingangen

Jack 6,3 mm TS

Uitgangen

Jack 6,3 mm TS

Verpakking

Pakket omvat

Handleiding

Voeding

Werking op batterijen

Nee

Voeding

9V DC ( - ), Adapter

Toebehoren

Adapter inbegrepen

Nee

Afmetingen en gewicht

Breedte (cm)

14,5

Diepte (cm)

8,6

Hoogte (cm)

6

Gewicht (g)

220

Land

Land van herkomst

Finland

Documenten

Gebruiksaanwijzingen
Veiligheidsinstructies

Raadpleeg de gebruikershandleiding voor de specifieke veiligheidsinstructies voor dit product.